Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek az első gyereknél nem...

Akinek az első gyereknél nem várt előtt már pozitív volt a teszt, annak a második gyereknél is?

Figyelt kérdés

Tudom tudom ne tesztelgessék a nemvárt előtt.. légyszi az ilyen kommenteket hanyagoljuk!

Az első gyermeknél nem várt előtt 4 nappal már pozitív volt a legérzékenyebb teszt. Most viszont total hómező.

Első hónap, de anno kisfiamnál is az első hónapban terhes lettem, ezért reménykedtem.. reménykedem :)



2019. okt. 5. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Első gyereknél doki állapította meg.

2. gyereknél 4 nappal előtte, 3. gyereknél 4-5 nappal előtte halványan mutatta.

2019. okt. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első terhességnél 1 nappal menszi előtt. Másodikkal 6 nappal utána lett pozi :)
2019. okt. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Második! Nem is teszteltél előtte, vagy csak 6 nap után vált pozitívvá?

Most ebben a cipőben vagyok,és reményt adtál, hátha még pozi lesz!:)

2019. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

9., 12., 13. és 18. napon tudtunk együtt lenni, övű fogalmam sincs mikor volt, napokig éreztem a tüneteket úgy a 11. naptól a 15. napig, kb, pontosan nem is tudom.

Most szerdáig nem tesztelek :) szerda-csütörtök környéken kéne megjönnie.

2019. okt. 6. 11:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Ovu *
2019. okt. 6. 11:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. De teszteltem vagy 5-ször :D Már feladtam úgy 3 nap késés környékén. De aztán még mindig nem jött meg, úgyhogy újra teszteltem és akkor lett pozi. :)
2019. okt. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor még van remény!
2019. okt. 7. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!