Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barna erős folyás jelenthet...

Barna erős folyás jelenthet terhességet?

Figyelt kérdés
7 napig késett a menstruációm. Minden nap fájt a hasam, mintha megjönne. Aztán tegnap este erősen fájt a hasam, éjjel vizes rózsaszines folyásom volt. Ma reggelre az elmúlt, helyette erős sötét barna folyásom van. A betét teljesen olyan lett. Ez jelenthet valamit?

2019. okt. 5. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vetélést sajnos.
2019. okt. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy mennyire rendszeres a menstruációd, de én már ennyi késésnél rég csináltam volna egy tesztet.Bármi lehet igazából, lehet, hogy meg fog jönni, ha nagyon barna kávézacc szerű akkor lehet méhen kívüli, lehet terhesség de lehet vetélés is.Első körben csinálj egy tesztet, aztán hívd fel a dokid.
2019. okt. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos sztem is vetélés. Miután elmúlt a mensid menj el dokihoz h biztos minden kiürült e
2019. okt. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Esélyes hogy vetélés ....
2019. okt. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is vetélésre gondolok.
2019. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért terhesség nélkül is előfordul késés. Csak akkor tudod meg, hogy terhes vagy-e és épp vetélsz, ha csinálsz egy tesztet. Vérzés alatt is kimutatja és kb. 500 forintért már kapsz egyet valami drogériában és egy hét késésnél már elvileg bármely napszakban kimutatja. Addig ne éld bele magad egyik verzióba se. Ha viszont pozitív lesz és netán tenni akarsz érte valamit, érdemes dokihoz sietned az ügyeletre.
2019. okt. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!