Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csinált már valaki női jógát...

Csinált már valaki női jógát teherbeesés érdekében? Sikerült valakinek teherbe esni utána? Ha igen mennyi időre rá? Hány alkalommal kell csinàlni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Kicsit hosszú lesz. 10 hónapja, hogy eldöntöttük párommal, hogy babát szeretnénk. Azóta probàlkozunk. Kb 3-4 hónapja 6 hetesen spontán elvetéltem. Találtam youtuben egy jógát. Női jóga a neve ez egy babafészkelő jóga. Menstruáció óta nem nagyon, alig észlelhetően, de zavaróan fáj az alhasam és a derekam. 2× csináltam a jóga gyakorlatot. Lehet hogy azért fáj a petefészkem körül mert izomlázam van odabent?(Mert a hátamban izomlázam van) Vagy esetleg ártottam valamit ezzel?Szeptember28- Október 1-ig volt menstruációm.Ez nem biztos,hogy ide tartozik, de Menstruáció elött is és utána is 3-3 napig volt enyhe barnázásom. Ilyen volt már valakinek? Ez nem baj? Mert van ahol azt olvasom nem baj, mert az első 3 nap a menstruációt jelzi az utolsó 3 nap meg azt, hogy elmúlt. Máshol meg azt olvasom, hogy hormonális probléma.Kérem csak az írjon aki nem piszkálódni akar. Köszi a válaszokat.

2019. okt. 6. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy hónapja kezdtem a termékenységi jógát és az aviva tornát. Lehet izomlázad tőle. Én is barnázok menstruáció előtt és után, progeszteron hiányt jelezhet.

Biztosan nem ártottál a mozgással. Drukkolok, hogy sikerüljön a baba!

2019. okt. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Végre valaki csinálja a jógát!😀 Progeszteron hiánnyal mit lehet csinálni, hogy ne legyen anélkül, hogy elmennék az orvoshoz? Akkor csinálhatom bátran tovább a jógát? 😀 Avivát én is akartam csinálni, de neten nem találok gyakorlatot.
2019. okt. 6. 12:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Én az AVIVA jógát ajánlom, nagyon sokaknak segített már
2019. okt. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem találok gyakorlatot youtuben. Lehetőségem meg nincs elmenni aviva jógára. Ez amit csinálok a női jóga (baba fészkelő) elvileg ez is arra segít öszponfosítani, hogy baba legyen.
2019. okt. 6. 12:38
 5/8 anonim ***** válasza:

engem is érdekelne a link.

én is barnázgatok amúgy, és tényleg progeszteronhiányra vall ami ugye nekünk babatervezőknek nagyon nem jó, de hát ez van.

Amúgy az az érdekes, hogy amióta próbálkozunk azóta főleg zavaros a menstruációm is.

Talán rástresszelek vagy nem tudom.

2019. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs fent sajnos aviva torna, de érdemes elvégezni az egyszeri betanuló órát, mert ott pontosan elmondják hogyan kell elvégezni a gyakorlatokat ahhoz, hogy hatásos legyen.

A könyvet meg lehet venni a tanfolyam nélkül online is, de úgy lehet, hogy nem olyan egyszerű elsajátítani helyesen.

2019. okt. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5 válaszoló szerintem nem stresszelsz rá csak a gyakori szeretkezéstől valami megváltozik. Nem tudom pontosan én valami ilyesmit olvastam. Külföldön élek és ezért nincs lehetőségem avivára járni. Itt nem tudom,hogy lehet e és nem is vagyok kijárós fajta.
2019. okt. 7. 01:39
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy én reménykedek abban, hogy ez a női jóga ez idővel segít a progeszteron szint megtartásában is.Ma Olvastam, hogy vannak természetes segítségek is. Pl: természetes progeszteron krém, E-vitamin szedése, életmód váltás, barátcserje.
2019. okt. 7. 01:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!