Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés lehet menstruáció...

Peteérés lehet menstruáció után pár nappal? Azoktól kérdezném inkább akiknek a babájuk menstruáció után 1-2nappal fogant.

Figyelt kérdés
Szept.29 mult el a menstruációm. Okt.1. -én nyùlós átlátszó váladék volt, aznap együtt voltunk párommal és másnap is.5. -én és ma 6. -án is enyhe hasszurkákat és görcs szerüeket érzek nagyon lent a hasamnál ennyi idő alatt lehet beágyazódási tünet? Illetve akkor peteérés?

2019. okt. 6. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Nahát ezt a kérdést szóról szóra én is kiírhattam volna, hiszen még a dátumok is szinte tökéletesen stimmelnek..:D

Ugyanezeket tapasztaltam.

nekem is most múlott el a hétvégén és hétfőn( szeptember 30.-án) egész nap szurkált a hasam, mintha peteérésem lenne vagy nem tudom, aztán elmúlott. Együtt voltunk többször is azóta és tegnap megint csak most kifejezetten a méhem szurkált, de ilyen hullámzóan jött a fájdalom. Meg is ijedtem , mert úgy gondolom , hogy ez alapból nem normális és félek, hogy pont most valami gyulladás, vagy isten tudja milyen bajom van amitől szurkálhat az alhasam.

Felfázva nem vagyok az biztos.

Nem tudom..mindenesetre nekem is furcsa és várom is kicsit, hogy menjek a nőgyógyászhoz, mert szeretném tudni, hogy minden rendben van e.

A terhességre nem gyanakszom annyira , mivel túl korai lenne ilyen fájdalmakat tapasztalni, főleg, hogy a teszt is negatív, és csak a nemvárt után mutatná ki.

Ergo: addig elvileg tünetnek sem valószínű hogy kellene lennie.

Nyilván nekem is megfordult a fejembe ilyesmi , mint neked , de sajnos tisztában vagyok vele, hogy nagyon nem valószínű.

Hát nem tudom mi lehet ez a fájdalom, de lehet a front okozza ..:D én már mindent arra fogok mostanában..:D

2019. okt. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Következő menzesztől 14 napot kell visszaszámolni. Akkor van peteérés. Az utolsó utan nekem naptár szerint kb 5 nap után, de ez sose pontos. Plussz mínusz 1-2 nap. Bőséges hüvelyváladékozás van olyankor kb 2 napig. Mikor teherbe estem, peteérés utan 5-6 nappal később görcsölt a hasam, szúrkált. Megtörtént a beágyazódás. Utána már mellfeszülés.

Nem tudom. Ma 6.-a van, ugye? Nem gondolom hogy ilyen gyorsan éreznéd a beágyazódást.

2019. okt. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!