Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Két ovuláció egy...

Lehet baba? Két ovuláció egy ciklusban. Ikerterhesség?

Figyelt kérdés
Január 13-án volt meg utoljára, most péntekre nem várom. Tegnap voltam nőgyógyásznál ahol vérvizsgálatból megállapította, hogy két peteérés is volt valószínűleg a hónapban...a párommal 2-3 naponta együtt vagyunk. Tegnap óta baromira feszülnek a melleim és hétfőn elég sokat szúrt a jobb oldalam. Lehet az beágyazódás, vagy esetleg ekkor volt a második ovum? Az orvos szerint akár ikerterhesség is lehet, ha összejön...volt már valaki hasonló cipőben?

2016. febr. 10. 14:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Először talán meg kellene várni, hogy teherbe estél-e egyáltalán, aztán majd az orvos megmondja, hogy egy vagy több babba van. Minek előre találgatni?
2016. febr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mintha nem mindenki találgatna aki még nem tudja, hogy terhes-e vagy sem...és ha elolvastad volna, azt írtam, hogy az orvos mondta, hogy akár ikerterhesség is lehet ilyen esetben ha összejön...
2016. febr. 10. 15:34
 3/21 anonim ***** válasza:
Egy kérdés. Azt milyen értékből állapítja meg így mensi előtt 3 nappal,hogy két ovud is volt?
2016. febr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Elméletileg lehet ikerterhesség, persze. Gyakorlatban meg arra van nagyobb esély, hogy egyáltalán nem vagy terhes. Most akkor tényleg érdemes azon agyalni, hogy ikrek-e? Egyáltalán mit akarsz megtudni?


Védekezés nélkül szexeltetek, tehát nyilván van esély terhességre. Ennél többet majd akkor lehet tudni ha késik vagy ha pozitív a terhességi teszt.


Ez a kérdés teljesen felesleges és értelmetlen.

2016. febr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ha ennyire tudod, mert az orvos is ezt állítja, akkor minek tetted ki a kérdést...


Egyébként a többi találgatás és pont ilyen értelmetlen és ostoba dolog...

2016. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
*is
2016. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nézd, nekem minden menni előtt terhestüneteim voltak, még a cicim is változott. De nem voltam terhes

Amikor végre sikerült, az volt az egyetlen hónap, amikor semmi tünetem nem volt, sőt még a tesztet is csak négy napra a menzikimaradásra csináltam meg. Abban a hónapban iszonyat sokat túlóráztam, nem volt időm a babaprojektre gondolni.

Lehet, hogy terhes vagy, lehet, hogy nem. Bármit is csinálsz, hétvége előtt nem tudod meg.

2016. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, amikor annyi megpróbáltatás és annyi sikertelen próbálkozás után azt hallottam hogy lehet, hogy volt két pé is egy hónapban akkor elkezd az ember reménykedni... De ezek szerint sokkal helytállóbbak az olyan kérdések, hogy: "negatív teszt, meg egyébként is megjött, de azért lehetek terhes?" Jól látjátok majd kiderül végül is eddig is mindig kiderült a kudarc...
2016. febr. 10. 17:55
 9/21 anonim ***** válasza:

7. válaszoló vagyok.

Én együtt érzek veled, sok negatív teszt előzte meg az én pozitív tesztemet. De mi nem tudunk segíteni. Csak a teszt tudja kimutatni, sikerült-e vagy sem. Én annyira rengeteget teszteltem, ovut is, terhességet is. Feleslegesen. De én is már menzi előtt tudni akartam az eredményt. Hát nem jött be.

Ilyenkor ha feleslegesen bíztatunk, az sem jó, hidd el.


Előbb-utóbb neked is sikerülni fog. Lehet most, lehet később. Én is tudom, hogy nehéz kivárni, de nincs más választásod.


Sok sikert! Majd írd meg az eredményt.

14hkm

2016. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazán kedves tőled. Igazából azért írtam ki, hátha volt valaki akinek már összejött így...még ha én nem is tudom még, vagy nem is jön össze azért kicsit jó ha látja az ember, hogy volt már akinek sikerült! :-) Neked gratulálok és jó babavárást kívánok! :-)
2016. febr. 10. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!