Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete próbálkozunk barátomm...

Milya kérdése:

Egy hete próbálkozunk barátommal. Baba miatt mensi útán 2. nappal már neki álltunk. Bele feküdtem meleg vízbe rá 3 nap múlva és ilyen fúra görcsök voltak de enyhék remélem semmi olyan :/ volt veletek ilyen?

Figyelt kérdés

2019. okt. 7. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét alatt semmilyen tüneted nem lesz! Az első tünet lesz majd a menstr. elmaradása. Ha babát szeretnétek, kicsit jobban olvass utána a teherbeesés menetének, hogy mikor mi történik, ezt a legjobb indulattal mondom!
2019. okt. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja és mivel akkor volt menzeszed, valószínűleg most lehet peteérésed, azt érezheted görcs formájában.
2019. okt. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen énis ugy halottam hogy mensi után nem lehet rá párnapra ra. csak ez amikor meleg vízbe bele ültem attol ilyedtem meg picit hogy vízbe kicsit görcs féle volt.Nagyon szepen köszönöm a válaszod :)
2019. okt. 7. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!