Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9+2 hetes vagyok. Normàlis...

9+2 hetes vagyok. Normàlis hogy majd megfagyok, nappal is èjszaka is a meleg lakàsba? Olyan mintha enyhe làzam lenne, de nincs. Olyan 36.9 körül mozog.

Figyelt kérdés

2019. jan. 4. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is borzasztó fázós voltam a terhesség elején, még ki is írtam kérdést ezügyben :D Pedig egyáltalán nem volt rám jellemző előtte, inkább mindig melegem volt. Kb. a 13-14. hétig tarthatott, de addig azt hittem, ott helyben kihűlök :D Nyár végén termópulcsiban nyomultam. Nekem akkor azt mondták, normális :) Aztán most a meg állandóan kiver a víz...
2019. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor te màr a 3.trimeszterben jàrsz?
2019. jan. 4. 22:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szeptember elején a lakásban 30 fokos szobában majd megfagytam. :)
2019. jan. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Most léptem pont a harmadikba, igen :)
2019. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Gratulàlok!

Vannak napok amikor nem fàzom vagy nem vèszesen,olyankor jön helyette a fejfàjàs:/

Nektek is volt?

2019. jan. 6. 22:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor hogy alakul a vérnyomásod? Orvos megkérdezése nélkül természetesen ne csinálj semmit, csak a saját példámat mondom: terhesség előtt teljesen normál vérnyomásom volt úgy, hogy napi két kávét ittam. Mikor kiderült a baba abbahagytam teljesen a kávét, persze azonnal alacsonyabb lett, gyakran fájt is rendesen a fejem. A dokim tanácsára napi egy kávé gyönyörűen megoldotta a dolgot! Az hozzá tartozik, hogy van, aki nem bírja ilyenkor a kávét meginni, de nekem soha egy rosszullétem nem volt.
2019. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Legtöbbször alacsony, 100as èrtèk alatt..biztos hogy belejàtszik.Èn elötte se voltam egy nagy kàvès, most meg inkàbb a kólàt rèszesítem előnybe mert abban csak 9mg a koffein míg a kàvèban 40mg..
2019. jan. 7. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!