Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Eszes Szabi/ÉNB Tivadar a...

Eszes Szabi/ÉNB Tivadar a való életben is meleg?

Figyelt kérdés

2019. febr. 4. 16:10
 1/3 anonim válasza:
47%
Úgy tudom nem! Csak Színész. Ő volt a magyar Robert Pattinson.
2019. máj. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom:D Csak azt nem tudtam, hogy a való életben meleg-e.
2019. máj. 30. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Miért fontosak neked az LMBTQ ügyek? Ezzel kapcsolatban tényleg nagyon aktív vagy.


Egyszerűen azért, mert én is meleg vagyok. És szeretnék itthon maradni, szeretnék itthon normális életet folytatni. És nem úgy élni, hogy valaki megszabja nekem, hogy nekem lehet-e családom vagy nem.


Én személy szerint csak ezekkel az intézkedésekkel érzékelem a homofóbiát. Nekem a barátaim nem olyanok, ahol én dolgozom, nem olyan hely. Az én baráti köröm elfogadó. Így a privát életemben nem találkozom a homofóbiával.


Nagyon rossz találkozni azzal a sajtóban, hogy mennyien utálnak minket. Mert amúgy nagyon sokan utálnak minket. És nem értem, miért. Mi az oka? Hogy lehet, hogy amiatt ítélkeznek, hogy ki kihez vonzódik és ki kit szeret? És nemcsak a melegekről van szó, hanem bármilyen közösségről. Nem tudom megérteni. Engem nem erre neveltek a szüleim, hanem arra, hogy elfogadónak kell lenni mindenkivel szemben."


Forrás: [link]

2022. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!