Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy valami más?

Terhesség vagy valami más?

Figyelt kérdés
34-35 naposak voltak a ciklusaim, nem rég kiderült pajzsmirigy alulműködés , inzulinrezisztencia, hashimoto. Szedek merckformint, és letroxot. Az utolsó két hónapban 31 napra jött meg. Gondoltam átállt. Mivel nem jött meg, ezért megvártam a 35-ik napot, akkor teszteltem, negatív lett. Ma újra, az is. De menstruáció sehol, pedig görcsölök, pont úgy mint előtte. Érdemes később tesztelnem? Május óta próbálkozunk. Sosem mértem a hőmet,nem használok ovu tesztet, együtt vagyunk, amikor jól esik. Meg is lepődtem,hogy nem jött meg, mert eddig egy db tesztet se kellett használnom, mindig megjött időben. De ez nekem új. Köszi a válaszokat.
2019. okt. 8. 07:55
 1/4 anonim válasza:
Pontosan
2019. okt. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A mai a 37-ik nap. Esetleg a gyógyszer kavar be? Nem tudok mire gondolni már.
2019. okt. 8. 07:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen a gyógyszer kavar be. érdemes lenne lh tesztelned. Férjeddel minden rendben?
2019. okt. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ő nem lett kivizsgálva. Kivárjuk az egy évet. Bár nekem van több cisztám, az orvos azt mondta ez még nem kóros. Az endokrinológus pedig, hogy a merckformin segít ezen. Viszont a doktornő nem mondta ,hogy eltolódhat a menstruációm tőle, a mellékhatások között sincs. Sőt, ahol olvastam, többen írták, hogy lerövidült a ciklus hossza. Szóval ezért sem értem. Minden pillanatban úgy érzem, hogy megjön,de aztán mégsem.
2019. okt. 8. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!