Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan hölgyek, párok írjanak...

Olyan hölgyek, párok írjanak ide, akik több mint fél éve próbálkoznak vagy fél év után jött össze a kisbaba. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ki hogyan próbálkozik és mik a tapasztalatok ?

Segítsünk egymásnak lélekben,hát ha tudunk segíteni ezzel a másiknak. Ti hogy élitek meg?



2019. okt. 7. 20:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
47%
Szexszel próbálkozunk.
2019. okt. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
59%

8 hónap után jött össze. Nem akartam elhinni.


Egyedül a femibion 0t kezdtem el, nem tudom mennyit segített nekem eleve problémás a hormonrendszerem.

2019. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 A kérdező kommentje:
Mi is több mint fél éve próbálkozunk, szedek vitamint és dokinál is voltam,aki azt mondta minden rendben van a méhemmel és a petefészkemmel. Doki házinak adta 3 hónapig a hőmérőzést,aztán vissza kell majd mennem vele.
2019. okt. 7. 21:29
 4/75 anonim ***** válasza:
81%

9 hónapnál jártunk mikor épp az éves rákszűrés ideje eljött. A doki inofolicot és femibion 0-át javasolt. Első ránézésre semmi gondot nem talált nálam és biztató jelnek vette, hogy pont az előző ciklusban volt egy kémiai terhességem. Így 3 hónap vitaminszedést javasolt és ha nem sikerül teljes kivizsgálás. Most fogok visszamenni hozzá, de már nem a kivizsgálásra, hanem első terhes vizsgálatra. Szóval az első teljes, vitaminszedős hónapban összejött a baba. Most már csak a vizsgálaton legyen rendbe minden. Nem tudom mennyi köze van a vitaminnak ehhez, de nem is számít.

Így összeségében 11 hónapja próbálkoztunk.

2019. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
100%
Párod volt orvosnál (andrológus, spermamintát adni)
2019. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, lemaradt a kérdőjel.
2019. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy nekünk 1.5 év után jött össze. Semmi bajunk sem volt.
2019. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
88%
11 hónap után jött össze
2019. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
64%
Semmi extra. Ovu környékén többet szexeltünk. Fél óra fekvés után álltam csak fel. Előző voltam
2019. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 A kérdező kommentje:
4# gratula nektek :) sperma vizsgálaton nem voltunk,de már tervezzük. Érdemes lenne elmenni az biztos.
2019. okt. 7. 21:53
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!