Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kevés menstruácio, eros...

Kevés menstruácio, eros mellfájdalom?

Figyelt kérdés
Egy hèt késéssel nagyon kevés menstruációm van, immàr három napja tart. A melleim iszonyuan fájnak. Ez a mellfájás egy hetr mezdődöt, ilyen mensi elott egy vagy ket hettel szokott lenni es ahogy megjon el is múlik. Most nem mullot el. Lehet terhesseg? Védekeztunk ovszerel szoval nem biztos hogy orulnek neki. Volt mar valaki mas is igy es megsrm volt terhes? 😶

2019. okt. 8. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Megjött, nem vagy terhes. A menstruáció nem mindig egyforma.
2019. okt. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondolok csak ez a fránya mellfájdalom ne lenne. Egyre iszonyubb. Mindegy, holnap reggel tesztelek aztan meglatjuk
2019. okt. 8. 08:42
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
És ha mondjuk orvoshoz mennél?
2019. okt. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden ciklus ugyanolyan, néha én is csillagokat látok. Az viszont fura, hogy nem múlik, nekem a menstruáció 2. napjára el szokott múlni. Ha tényleg nem múlik, teszt és orvos...
2019. okt. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fogok orvoshoz menni de elotte tesztet veszek ma.
2019. okt. 8. 09:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Védekeztetek óvszerrel, megjött a mensid.

Szerinted??????

2019. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vegul csinaltam tesztet és negatív lett, majd csutortokon azaz 4 nappal az enyhe vérezhetés után rendesen meg is jott. Fogalmam sincs mi lehetett ez, ilyen még nem volt velem
2019. okt. 11. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!