Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek pozitív lett a teszt?

Szerintetek pozitív lett a teszt?

Figyelt kérdés
11 nap késés után csináltam ma délutáni vizeletből tesztet. Ezt kaptam. Halványan de mintha lenne ott valami, a kolleganőm is látja de bizonytalan vagyok. Több szem többet lát. Köszi a válaszokat! [link]

2019. okt. 8. 16:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Elég rossz minőségű a kép,de én látom amit látsz. Szerintem pozitív! :)
2019. okt. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
11 nap késés után nem így kéne kinézni.Az én tesztem menstruácio előtt 3 nappal nézett így ki.
2019. okt. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötekedésképp, de ha már tesztet elemeztetsz, akkor egy éles, normális fotót tegyél már fel. Mert ha ti élőben nem vagytok biztosak abban, hogy pozitív e, akkor mi szerinted monitor mögül ilyen minőségű fotóról mit mondjunk? 11 nap késésnél ennek már virítania kéne, ha biztos az ovuláció és a következő menzesz esedékességének időpontja, akkor ez lehet kémiai terhesség, ha van ott 2. rózsaszín csík. Ha nem tudod mikor volt ovud, akkor lehet egy később fogant terhesség.
2019. okt. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív, de babaruhát azért még nem kezdenék venni, nagyon halvány.
2019. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

11 nap késés után erősebbnek kellene lennie. Szerintem inkább menj orvoshoz...

Sok sikert!

2019. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is látok vmit, de én is csak megerősíteni tudom, amit előttem írtak, hogy ilyenkor már erősebben kellene látszódnia a csíknak. Az a biztos, amit az orvos mond.
2019. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Amúgy is rendszertelen a ciklusom az augusztusi menzeszem is 3 hetet késett. Holnap megyek orvoshoz.
2019. okt. 8. 20:07
 8/21 A kérdező kommentje:
Akkor augusztusban is teszteltem, de az egyértelmű negatív volt. A tünetkhez meg annyit, hogy sűrű vizelési inger, fehér folyás (szagtalan, nincs kellemetlen érzet, nem viszket) aluszékony vagyok, illetve azon a hétvégén amikor megkellett volna jönnie borzasztó igerlékeny voltam, nem lehetett hozzám szólni. Nem is tulajdonítottam neki nagyobb figyelmet, mert már volt hogy késett ennyit. Csak furcsán éreztem magam és ez jött ki.
2019. okt. 8. 20:46
 9/21 anonim ***** válasza:
58%
Egyertelmuen negativ ! 11 nap kesessel egy pozitiv teszt egyaltalan nem igy nez ki !
2019. okt. 9. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fajta teszt ritkán lesz nagyon erős. Kb sose látok itt csíkokat, de ez pozitív szerintem.
2019. okt. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!