Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek hányadik próbálkozásra...

Nektek hányadik próbálkozásra sikerült a baba és - közületek természetesen a nő - szedett-e előtte fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
2019. okt. 9. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Első 22 évesen harmadik hónapban és szedtem előtte fog.gátlót

Második 26 évesen 2 év után, valameddig akkor is szedtem de nem sokáig mert migrénes lettem tőle

Harmadik 30 évesen ötödik hónapban és nem szedtem fog.gátlót ekkor már rég

Negyedik most nem jön össze hat hónapja, és előtte 7 évig Mirenám volt

2019. okt. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
1. hónapban és előtte nem szedtem. Utoljára kb 7 évvel azelőtt.
2019. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

8 évig szedtem foggátlót, 4.hóbapban lett + tesztem. (más kérdés, hogy nem maradt meg sajnos a terhesség)


29N

2019. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

1.gyerek pár honap után, nem is figyeltük, mióta próbálkoztunk.

2. gyerek 1 alkalomból fogant.

Csak a második utan kezdtem el a fog.gátlót, addig óvszerrel, majd semmivel sem védekeztünk.

2019. okt. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kisfiam a 7. hónapban fogant, előtte 1,5 évig szedtem Lindynette 20-at.

A második nem jött még, 4 hónapja vagyunk rajta.

2019. okt. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mindkettő babám az első éles hónapban sikerült, 29 majd 30 évesen. 22 évesen szedtem yasminellet másfél évig, brutál hízás miatt hagytam abba.
2019. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szedtem fogamzásgátlót. Vártunk 5 hónapot, majd a 3.próbálkozós hónapban már terhes voltam. :) 25 éves vagyok
2019. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9 évig szedtem, majd 3 hóbapig nem próbálkoztunk, utána a 3. ciklusban teherbe estem, vagyis a gyógyszer elhagyása után fél évvel. Majd rá 5 évre újra, ebből 2 év volt éles, vagyis mikor mindenféle védekezés nélkül szexeltünk.
2019. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6 év symicia után az abbahagyást követő első hónapban teherbe estem.
2019. okt. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2 évig szedtem fogamzásgátlót, majd 1 év szünet és a második próbálkozós hónapban megfogant a kisfiunk. Ezt követően már szülés után nem kezdtem el újra szedni, a második gyerekkel az első próbálkozós hónapban estem teherbe. 23 évesen szültem az elsőt, a másodikat közel 27 évesen fogom.
2019. okt. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!