Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki kezd el most próbálkozni...

Ki kezd el most próbálkozni baba "ügyben"?

Figyelt kérdés

Azokat kérdezném, akik most döntötték el a párjukkal, hogy babát szeretnének.

Elkezdtetek szedni vmilyen vitamint?

Én decemberben hagytam abba a fogamzásgátlót 8 év utan, a dokim 3 hónap "türelmi időt" ajánlott -nem a szervezetből való kiürülés miatt - a ciklus rendeződése miatt.

A ciklusom 27-32 nap között mozog. Most kezdek el Elevitet szedni, a Trimeszterrel szemeztem még, mert baromi sokan mondtak róla pozitív véleményt, összetevők alapján viszont nem láttam a két termék között nagy különbséget.

Ti mit próbáltok tenni azért, hogy minden rendben legyen?



#babavárás #terhesvitamin #fogamzásgátló mentesség
2019. ápr. 29. 09:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
95%

Mi ebben a hónapban kezdtük el.

Folsavat szedek, de azt már pár hónapja, mert a tervezés előtt is ajánlott (így olvastam).

Ezen kívül csak pajzsmirigyre Letroxot, mert hormonprofilnál kiderült, hogy kelleni fog.

2019. ápr. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 A kérdező kommentje:
Folsavat már korábban elkezdtem szedni, igaz nem minden nap, tehát elég rendszertelenül. (Azt is olvastam, hogy a folsavnál jobban hasznosul a folát...)
2019. ápr. 29. 10:24
 3/95 A kérdező kommentje:
Voltam laborban, de csak az általános vérvételen. Nem tudom szükséges e valamilyen speckó vizsgálat.
2019. ápr. 29. 10:30
 4/95 anonim ***** válasza:
77%

Igaz mi már 3 hónapja próbálkozunk,de mi is tudatos változtatásokat vezettünk be.

Én is 3 hónapja szedek terhes vitaminokat. Sőt én ajánlani tudom, hogy az apuka jelölt is kezdjen el szedni neki való vitaminokat. Az én férjem kifejezetten örül neki, hogy ő is be van vonva a felkészülési szakaszba. :D

Korábban dohányoztam,szóval ez volt a legfontosabb,hogy ezt elhagyjam.

Apróságnak számít, de én azóta a hajfestésssel is leálltam.

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Remélem tudtam segíteni :)

2019. ápr. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/95 anonim ***** válasza:
93%
Mi márciusba keztünk próbálkozni egy hónapja jutavit magzatvédő vitamit szedek ugyan azok vannak benne mint a többi vitaminba csak kedvezőbb az ára
2019. ápr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:
100%
D vitamin, e vitamin, Myo inositol.
2019. ápr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 anonim ***** válasza:
90%

Helló:)

Mi április elején kezdtünk bele . Folsavat szedek és iszom a palást fű teát , valamint ciklusbarát krémet használtam fél évig de azt most abbahagyom

2019. ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 A kérdező kommentje:

Mit ajánlanál, mit szedjen a párom? Csak B-vitamin komplex fortét szed. A szelénről olvastam, hogy ajánlják a szedését.

Gratulálok, hogy abbahagytad a dohányzást!! Szuper döntés volt. Én már kb 4-5 éve abba hagytam, viszont ha tudatos szeretnék lenni, többet kellene mozognom...

2019. ápr. 29. 10:47
 9/95 anonim ***** válasza:
90%

Mi is most kezdünk. :) Február óta GAL multit, illetve babaváró vitamint szedünk. Én pluszban halolajat és magnéziumot, szintén GAL.

Férjem alkoholmentes sört iszik max heti 1-2x, nincs forró fürdő, laptop az ölében.

Rengeteg zöldséget eszünk, én mozgok heti 5-6 alkalommal (férjem még nem..), eleget alszunk, időt szakítunk a kikapcsolódásra... ilyesmi :)

2019. ápr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 anonim ***** válasza:
90%

Köszönöm! Nagyon aranyos vagy!


Az én férjemnek a Doppelherz márkájú,Männer Gesundheit vitamint adom, ebben benne van minden olyan dolog amire egy férfinak szüksége lehet. Mi külföldön élünk, de Müller, Rossmannban tudom itt is venni, szóval otthon is valószínű kapható. Szelén, cink, B1,B6,B12 a legfontosabb ami benne van.

Mellé ginseng kapszulát szoktam adni, ezt legfőképp azért mert kemény fizikai munkát végez, de nem elhanyagolható mellékhatása van..khmm.. ha érted mire célzok ;) Ha érdekel olvass utána :D

2019. ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!