Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A magas TSH-ra felírt Euthyrox...

A magas TSH-ra felírt Euthyrox befolyásolhatja a peteérést?

Figyelt kérdés
Eddig mindig éreztem a peteérést, és a teszt is kimutatta. Ebben a hónapban elkezdtem szedni a gyógyszert, és nem érzem a szokásos szúrkálást, és a teszt is nagatív. Lehet ez a gyógyszertől szerintetek, vagy ez ettől teljesen fügetlen?
2010. júl. 16. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
irány az orvos. mert ha tényleg nincs pé-d akkor rosszul vagy beállitva vagy nem jó a bogyó.
2010. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eutiroxot pajzsmirigy alulműködés miatt szedtem..magas volt a prolaktin szintem is..nem feltétlenül kell, hogy minden hónapban jelezze a peteérést a szervezeted..engem az eutirox majd a letrox helyrevágott..prolaktin lecsökkent..baba lett..terhesség alatt is végig szedni kellett ugyan de a peteérésemet annyiban befolyásolta, hogy addig nem volt..a magas prolaktin szint miatt..amint az csökkent akkor viszont lett..és nem éreztem semmi petefészek fájdalmat pékor..és a lh-tesztjeim is negák voltak..egyedül a hőgörbém mutatta, hogy megvolt az ovu..
2010. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is pajzsmirigy alulom van, Letrox 50-et szedek. Szerintem nincs befolyással a PÉ-re. Nekem addig is, és a gyógyszer óta is van peteérésem. Teljesen egészséges nőknél is előfordul olyan hónap, hogy nincs peteérés. Én várnék még egy hónapot, ha akkor sem lesz, akkor doki. De ez a gyógyszer kedvezőtlenül nem befolyásolja!


Másodiktól kérdezném, hogy mennyi idő alatt állt be a TSH-d a normál szintre és lett baba?

2010. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok..eutiroxra nem nagyon reagáltam így kaptam utána a letroxot és onnantól számítva kb három hónap múlva lettem babás
2010. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismét én vagyok. Megkérdezhetném másodiktól, hogy milyen érték mellett mennyi Letroxot szedtél? Én ezt az 50-et 6,5 értékhez szedem. Az a három hónap nagyon rövid idő!! :))) Örülök nektek!
2010. júl. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!