Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha egy fiúnak kivan gyúrva a...

Ha egy fiúnak kivan gyúrva a teste. Befolyásolhatja a magasságát? 18 éves és 168 cm. Nőhet még? Az anyukája és apukája se olyan magas.

Figyelt kérdés
De én is lány létemre magasabbra nőttem mint édesanyám és apám.
2010. aug. 28. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
20-22 éves koráig még megugorhat a magassága. Mondjuk 3-4 centi még lehet benne...
2010. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja egyébként a gyúrás jó hatással van a növekedésre (növeli a növekedési hormonszintet). Míg ha szteroidot is szed, akkor azzal bebetonozta a magasságát...
2010. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
18 évesen ne számíts nagy növekedésre... A látványos növekedés olyan 14-18 között van.
2010. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a steroid-os véleményben nem sok értelem volt na m1. Én testépítek és 188 centi vagyok szóval nem tudom mindekinél más 17 éves vagyok.
2010. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja.
2010. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

15:00 -nak üzeni a szteroidos vélemény írója hogy:


[link]


Vagyis a szteroidok csökkenthetik a végső testmagasságot és karfesztávolságot. Najó a "bebetonoz" tényleg túlzás, de izmot mégiscsak lehet növelni 30évesen is, míg a magasságot nem... Ez egy ok a fejlődő korban lévőknek kerülni az extra hormonokat...


Az edzés okozta növekedési hormon termeléséről inkább nem keresek kutatási eredményt, ezzel talán még egyetértesz anélkül is...

2010. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja bocsi, előző vagyok, az említett linken a "Free Abstract"-ra kell kattintani, de a lényeget bemásolom inkább ide:


Conclusion: Our findings suggest that functionally impaired polyarticular and systemic JCA patients treated with systemic steroids may be at an increased risk of developing reduced final height and armspan. Disease control achieved by an aggressive therapeutic approach, if possible with a minimal use of systemic steroids, may reduce growth impairment in JCA.

2010. aug. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18 évesen már ne számíts nagy magasság növekedésre. Az edzéstől meg nem fog megállni.
2010. aug. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
steroidos: mostmár egyetértek:D
2010. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!