Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet az, hogy véleletlen...

Hogy lehet az, hogy véleletlenül "besikerül" a baba?

Figyelt kérdés

Ezt sosem értettem. Oké, nem a anyáinkra, nagyanyáinkra gondolok, amikor is még nem volt ilyen-olyan fogamzásgátlási módszer. És nem is a sajnálatos erőszakokra.

Hanem ezeken kívül, manapság. Most vagy engedem, hogy belémélvezzem a párom/férjem vagy teszek érte, hogy védekezzünk.


2019. okt. 10. 13:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, telóról vagyok, kis billentyűzettel.
2019. okt. 10. 13:37
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
En meg az ilyeneket nem ertem akik nem tudnak a sajat eletukkel foglalkozni, ezert inditanak egy beszelgetest ami vitat fog generalni 👌🤷‍♀️
2019. okt. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Ezt a kifejezést itt csak arra használják, hogy igazából nem akart gyereket, de összejött. Jellemz{én vagy azért, mert "elfelejtettek" védekezni, vagy megszakítást alkalmaztak sikertelenül, vagy az éjjeli szekrényen maradt a koton , esetleg elfelejtettem 1-2-x szem tablettát.

Ha valaki normálisan védekezik, akkor nem csúszik be. Ezt max arra tudnám használni, ha valaki spirál mellett vagy lekötés mellett esik teherbe, mert akkor valóban nem rajta múlt a dolog...

2019. okt. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A megszakításos módszerrel bármikor besikerülhet. Hiába tény hogy nem javasolt módszer, mégis sokan csinálják így . Nekem 8 évvel ezelőtt fogamzásgátló váltáskor sikerült véletlenül, de nem maradt meg. Sok pharmatexes és pesszáriumos baba is van... Egy védekezés sem 100%os.
2019. okt. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
Kit érdekel? Mindenkinek a saját dolga.
2019. okt. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem vitát akarok generálni.

Szimplán kíváncsiság.

2019. okt. 10. 14:19
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Akinek becsúszik az nem védekezik rendesen vagy ide gyűlt össze a fogalmazás gátló mellett teherbe esettek kevés százaléka. Váltás,betegség,antibiotikum szedés,egy szem kihagyás tudatában kiegészítő védekezés kell! Kiszakad az óvszer? Vegyél esemény utánit! Megszakításos módszer? A legnagyobb esély teherbe esni azzal szóval akkor ne sírj és ne játsz a gyerek életével.

Spirál? Jó...elfogadható mert arról nem te tehetsz.De a többiről igen. Nekem ez a véleményem. Ha nem tetszik le lehet pontozni,de nem állok én sem bele vitába csak válaszoltam egy kérdésre.

2019. okt. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk két lombikos terhesseg után, szoptatás alatt, azalia mellett “csúszott” be. Terveztunk meg gyereket, csak kicsit későbbre.
2019. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Nincs 100 százalékos védekezés, biztosan van nagyon nagyon kevés olyan aki normálisan szedte, felhúzta, használta az adott dolgot amivel védekezik. De hogy a 'védekezés mellett lettem terhes' sztorik 99 százaléka hazugság, abban biztos vagyok. Ezt leellenőrizni nem lehet, és a felelősség így egyszerűen le van téve. A besikerülés az esetek messze túlnyomó többségében felelőtlenség.
2019. okt. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Úgy, hogy nincsen 100%-os védekezési mód, ezt mutatja meg a Pearl-indexük.


A hibaszázalékba beesni pedig elég kellemetlen.

2019. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!