Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik próbálkozáskor nem....

Akik próbálkozáskor nem. Tették le a cigit, hanem ugyanúgy cigiztek vagy visszább vettek a mennyiségböl, mennyi idő után jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek nem sikerül teherbeesni,viszont cigizik,azt hallottam hogy amiatt is késhet a baba. Igaz ez? Nektek mikor sikerült?
2019. okt. 8. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Miért, szerinted csak az eshet teherbe aki nem cigizik? Akkor nem lenne ennyi baba a világon az tuti.

Kérdésedre a válasz: cigiztem, mikor elterveztük hogy babát akarunk.( úgy voltam vele, hogy majd leteszem ha pozitívat tesztelek) Egyből összejött a baba, az első hónapban, pedig mindketten évek óta cigiztünk.

Pozitív teszt után MINDKETTEN letettük. És azóta sem cigizünk (lassan 2 éve)

De semmi köze hozza szerintem a barátnődéknél, csak már mindent a bagóra fognak...

2019. okt. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Akkor valószínű más probléma van,vagy nincs probléma csak.várat magára :)
2019. okt. 8. 17:26
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Szivesen! Nem mindenkinek sikerül elsőre, nekünk úgy néz ki szerencsénk volt.

Ha 1 év után se jön nekik össze, akkor erdemes orvoshoz fordulni.

2019. okt. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valaki tök egészséges. Egészségesen élnek mégsem jön.
2019. okt. 8. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Ez nekem is sokszor eszembe jutott, két évig próbálkoztunk, és minden hónapban összetörtem, amikor megjött, nem is sikerült leszokni. Aztán januárban letettem, és márciusban már nem jött meg.
2019. okt. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Mindketten cigiztünk a férjemmel, első hónapban pozitívat teszteltem. Szerintem nem ezen múlik. Nyílván nem tesz jót a teherbeesésnek, de annyira rosszat sem, hogy csak azért meddő legyen valaki, mert cigizik, és csak addig meddő amíg cigizik. Ez így röhejes.
2019. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Megszakítás mellett estém teherbe, és cigiztem...
2019. okt. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!