Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hónapos terhességet még...

4 hónapos terhességet még lehet titkolni?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok terhes, de szeretnék babát. Októberben hagyom abba a gyógyszert. Ha esetleg már utána hamarosan sikerülne teherbe esnem, akkor mikor lejár a határozott idős munkaszerződésem 4 hónapos lennék. Ezt még el lehet titkolni? Vékony testalkatú vagyok. Szeretném, ha hosszabbítanának, mert ha nem, akkor nem kapnék gyedet. Előre is köszi a válaszokat!
2010. júl. 16. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

ha nem hánysz egész nap akkor igen.

ált. még ekkor nincs nagy pocak sőt alig van valamennyi.

2010. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam eltitkolni, sőt akkora pocakom volt négy hónaposan, hogy mindenkik azt kérdezte melyik napra vagyok kiírva..mert látják már közeleg az idő:DD pedig nem vagyok egy nagy darab nő:)a fiam is norm súllyal született..12 kilót híztam összesen de az mind a hasamon landolt:)
2010. júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon vékony vagyok (ill. csak voltam...), egy kollégám a 10. héten kiszúrta. Persze ha bő cuccokat viselsz, nem hiszem, hogy látszódna, csak én eléggé kihangsúlyoztam.
2010. júl. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Abban reménykedek, hogy azért mégis csak tél lesz, be kell öltözni. Alapjáraton nem vagyok hányós. Sőt utoljára kb. 4-5 éve hánytam. De gondolom ez terhesség esetén nem nagyon számít.
2010. júl. 16. 12:41
 5/9 anonim ***** válasza:
nem nem számit de nagyon árulkodó jel... inkább az alhasad a köldököd alatt jóval fog dudorodni szóval nem annyira feltünő főleg ha ülőmunkát végzel.
2010. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ülőmunkát végzek, ezért nem is izgulok a megterhelés miatt. Hát remélem nem lesznek súlyos hányó rohamaim. Ilyenkor nem lehet dedalont (vagy mit?) szedni, ugye? Természetesen nem akarok kárt tenni a babában. Köszönöm a segítséget!
2010. júl. 16. 13:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbáljatok még más módon picit védekezni, hogy ne ess egyből teherbe, mert ha csak 2-3 hónapos vagy, az még simán eltitkolható, ha nincsenek rosszuléteid. De a 4 hónap már olyan necces, vlakinél látszik valakinél nem. Nem volt nagy hasam, 4 hónaposan rajtam nem látszódott a terhesség, de akik mindennap láttak, azok azért észrevették volna szerintem, hogy kerekedem. Mondjuk ők kezdettől fogva tudtak róla.
2010. júl. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Maximum B6 vitamint lehet szedni a hányinger ellen.


lékezdhetsz már most bővebb felsőket hordani, hogy hozzászokjanak, és ne kérdezgessék folyton, hogy terhes vagy-e, amikor majd tényleg terhes leszel.

2010. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rengeteg jó tanácsot! Lehet, hogy akkor 1 hónapot halasztunk, ez jó ötlet. Annyit még kibírok. Remélem a B6 pedig beválik majd valamennyire!!! 1000 köszi!
2010. júl. 16. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!