Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy hólyaghurut?...

Terhesség vagy hólyaghurut? Napok óta fájdogal a méhemnel, néha feszül,30. napnal vagyok, első próbálkozó hónapunk.

Figyelt kérdés
Ma beugrott, hogy lehet, hogy nem is a méhem fáj, hanem a hólyagom, bár egyéb tünete nincs ha esetleg felfazas. Viszont már napok óta sokszor előjön az érzés, olyan mint, mikor az első terhességem végén kemenyedett a hasam, csak ez most lejjebb. Reggel lehet, hogy már tesztelek, de kicsit rendszertelen a ciklus, ezért nem tudom pontosan.Tapasztalt vki ilyet terhességnél?
2019. okt. 11. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, én tapasztaltam, bár azaz igazság, sajnos hajlamos vagyok a hólyaghurutra. Tehát lehet, hogy véletlen egybeesés volt. Tőzegáfonya kapszulát tudom ajánlani, ha esetleg kezdődő hólyaghurut lenne, segíteni fog, ha nem az, hanem tényleg terhességi tünet, akkor pedig maradni fog ez az érzés.

Kb hány naposak a ciklusaid?


29N

2019. okt. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt csak húzodott és akkor baba volt a dologban. :)
2019. okt. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha megnyomom finoman, akkor a hólyagomnal fáj kjcsit/érzékeny. 31-35naposak kB.
2019. okt. 12. 08:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem a 33.ciklusnap körül már tesztelhetsz.
2019. okt. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége kérdező? Hogy vagy?
2019. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak mert most én is ezt érzem és egy napja késik a mensim.


*előző voltam

2019. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

megjött, 4 napra rá. de a következő hónap (vagyis most) úgy tűnik sikerrel járt! és most semmi has- vagy derékfájás, ez teljesen más, mint mikor megjön. Legalábbis nálam. Csak a melleim fájnak őrülten és kemények a mellbimbók egész nap (már bocsánat :)) )

Drukkolok, hogy neked is összejöjjön!

2019. nov. 20. 14:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Hatalmas gratula!! Boldog babavárást kívánok nektek😊
2019. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!