Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is érezte ezt? Lehet...

Más is érezte ezt? Lehet érezni a terhességet az első pillanattól? A fognantatás pillanatától?

Figyelt kérdés

Szóval össz-vissz 1 hónapja probálkozunk a párommal a baba projekttel, inkább Ő az aki kettőnk közül jobban rá van stresszelve, én alapból lazabb természetű ember vagyok.

A lényeg, hogy 29.én kellet volna megjöjjön, de nem jött, és még nyoma sincs. Tesztet csináltam de negatív.

A LÉNYEG, hogy vasárnapi együttlét utan, mintha görcsöket éreztem volna, es a ma reggeltől erzékeny a jobb alhasi tályékom. Létezik, hogy megérezze az ember a beágyazodást, vagy, hogy első pillanattól fogva tudja hogy terhes?

2 hét múlva megyek a dokihoz, szóval akkor úgy is kiderül de csak a kiváncsiság kedvéért :)



#fogantatás #Terhesség? Teherbeeses
2019. okt. 2. 01:21
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem létezik.
2019. okt. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én harmadik hónapban bosszankodtam, hogy megint akkor késik a menstruációm, amikor mennénk nyaralni, hogy csak azért is akkor jöjjön meg (MINDIG EZT CSINÁLTA!!!😂) Erre másnap pozitívat teszteltem. Hozzá kell tenni azért hogy arra a hónapra azt mondta az orvos hogy nem sok esélyt lát (nem volt nagyon érett petesejt), szóval nem görcsöltem rá.
2019. okt. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem lehet érezni. Csak szeretné az ember és ilyenkor mindent beképzel.

Az első tünetek is kb pár nappal azután jelentkeznek,hogy nem jött meg. De az sem olyasmi,hogy érzékeny a jobb alhasi tájékom...

Vegyél még egy tesztet,pár nap után nézd meg újra. Ha semmi,akkor nem vagy terhes,valami más miatt késik.


Nekem pl amikor elkezdtünk próbálkozni,akkor valamiért változott a ciklusom. Addig napra pontosan jött meg,utána 1-2 nappal hol előtte,hol utána. Amikor terhes lettem,kb 3-5 napja késett már,másodpercek alatt majd kiverte a szemem a második csík,úgy előugrott.

Sok sikert,remélem hamar összejön a baba :-)

2019. okt. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet érezni
2019. okt. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem éreztem semmit, pedig lombik volt, szóval pontosan tudtam "mikor ki került be" :D Az egyetlen gyanús dolog csak, hogy vérvétel előtti hajnalban olyan hőhullámom volt, hogy azt hittem, elájulok, forgott az ágy is, szédültem. De ezt sem tudtam be a terhességnek, azt hittem, csak a hormonok szórakoznak :)
2019. okt. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet érezni, és ha terhes is vagy, nem a vasárnapi aktusból.
2019. okt. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet erezni annyira koran. Viszont en nemvart elott 3 nappal ereztem,hogy valami "nem stimmel" . Szoval nem csak a kimaradas utan lehet tunet.
2019. okt. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!