Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan aki menzesz alatt...

Volt olyan aki menzesz alatt várandós volt?

Figyelt kérdés
Volt egy olyan érzésem babás vagyok! De még nagyon korán teszteltem akkor negatív volt a teszt. Pár nap után nagyon nagyon halványan megjelent egy szellemvonal amit én láttam,de a párom nem. Nagyon bosszantott és hülyén is éreztem magam! Tudni kell hogy júniusban volt egy missed ab-om vagy minek hívják. 18hetes volt. Ez után 35-30-26 napra jött meg! 10-én reggel teszteltem akkor is halvány volt csak inkább azt mondom legyen negatív,de nagyon zavart és nem nértettem így ma reggel is teszteltem és most már látszódik a párom is látja a teszt vonalat ami konkrétan kivehető! De ügye megjött a menzeszem is ami most 28naora pontosan jött. Nem olyan erős vérzéssel mint szokott de van! Mit csináljak? Van már két gyermekem de ilyenben még nem volt részem! Tanácsot kérek kérlek ne oltogassatok! Köszönöm hogy elolvastad

2019. okt. 12. 09:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászati ügyelet és ha úgy ítélik meg kapsz progeszteron pótlást. Mást nem hiszem, hogy tudsz tenni.
2019. okt. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
2019. okt. 12. 09:26
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Ilyen halvány teszt után nekem is volt már vérzésem (ez több év eltéréssel volt kétszer is), baba nem volt vagy nem maradt velünk sajnos.
2019. okt. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Értem és sajnálom. Nem is foglalkoznék vele de mivel erősödik így nem tudom mit csináljak, hétfőn is tesztelek és ha még erősebb lesz megyek dokihoz. Félek,hogy valami más bajom van. Olvastam kémiai terhességről is de ott utána már negatív volt a teszt egyértelműen az én esetemben meg elvileg a hcg növekszik. Valamikor azt is olvadtam,hogy van egy bizonyos ciszta vagy daganat ami ugyan így pozitívat produkál a terhességi teszten!
2019. okt. 12. 09:51
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolj daganatra! Orvos és vérből egyértelmű lesz az eredmény! Drukkolok, hogy rendben legyen minden!
2019. okt. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. okt. 12. 10:29
 7/18 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz. Mi nem tudjuk mi bajod van.
2019. okt. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Kedves 7 válaszoló! Nem azt kérdeztem mi bajom van a kérdés azt Volt valaki menzesz alatt várandós?! De köszi a hozzászolást!
2019. okt. 12. 12:00
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt le szokták pontozni az olyan kommenteket,ahol olyanokat írnak,ami ritkán,de előfordul.

Ettől függetlenül igen,van ilyen.

Nem menstruációról van szó,mert akkor a méhnyálkahártya távozik. Nyilván terhesség esetén nem erről van szó.

Nekem konkrétan az édesanyám vérzett az öcsémmel 3 hónapig. Mivel akkoriban még nem volt UH.,így a vérzés alapján számították ki a szülés várható idejét. Ez alapján áprilisi baba lett volna,ő azonban januárban nem korababaként világra jött. Azóta túl van a 40-en.


Ez nem azt jelenti persze,hogy te is terhes vagy. Mindenképp el kellene menned orvoshoz.

2019. okt. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Menni fogok ha holnap is pozitív lesz.
2019. okt. 12. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!