Ilyen lehetséges?

Figyelt kérdés
Létezik olyan hogy valaki még nem is tudja hogy terhes, de már el is vetél? Terheshormon kimutathato vetélés után?

2019. okt. 14. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Igen, egy ideig még lesz hcg a szervezetben. ÉS észre lehet venni, ugyanis pokolian fájdalmas tud lenni, és a vér se sima menzeszvérnek néz ki, hanem folyékonyabb piros vér ami ömlik.
2019. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt nevezik kémiai terhességnek.
2019. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat 😊
2019. okt. 14. 21:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem akkor volt ilyen amikor tablettát váltottam. Orvos utasítását betartva szedtem, minden nap fix időpontban, hányás-hasmenés-antibiotikum sem volt. A megvonásos vérzés időben jött meg, 2.napon felerősödött majd hirtelen mintha egy kést szúrtak volna a méhembe(hússzerű cafat is kiesett belőlem). Futás az orvoshoz, ő mondta hogy ez vetélés volt. Fogalmam sem volt, hogy terhes vagyok(voltam). Csináltam olcsó xepil tesztet, mert nem akartam elhinni, ott volt a 2 csík.
2019. okt. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy elvetéltél! :(

Köszönöm hogy megosztottad velem a tapasztalatod!

2019. okt. 15. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!