Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzékeny a mellem és késik,...

Érzékeny a mellem és késik, de a teszt negatív lett. Szerinted ebből még lehet baba?

Figyelt kérdés
1 éve volt 1 vetélésem az 5. hétben. Emlékszem, h akkor hogy feszült a mellem. Most is ezt érzem, de a teszt negatív lett. A teszt HCG hormonnal működik. Ha a testem terhességi jeleket produkál, ami nyilván a hcg-nek köszönhető, akkor a tesztnek ki kellett volna mutatnia, ugye? 3 napja kellett volna, h megjöjjön, de van, h akár 10 napot is késik. 27 éves vagyok és amúgy rendszertelen a ciklusom. Igen, voltam orvosnál, nem tudnak vele mit kezdeni

2019. okt. 15. 02:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha negatív a teszt és rendszertelen a ciklusod, akkor nem valószínű a terhesség. Mindenképpen kezelni kellene endokrinológussal. Menj másik orvoshoz.
2019. okt. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy ha az adott hónapban később volt a peteérésed, -ami a rendszertelen ciklusodból következhet- akkor szerintem még lehet baba. Drukkolok! Nekem a nemvárt után 2 héttel lett pozitív a tesztem, a terhességem idejének kiszámításában sem mérvadó az utolsó menstruációm időpontja. A rendszertelen ciklusnak köszönhetően...
2019. okt. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma megjovos fajdalmaim voltak, enyhek, de voltak es par csepp verzesem is, mikor megtoroltem
2019. okt. 15. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!