Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérlek osszátok meg velem,...

Kérlek osszátok meg velem, hogy a véleményeteket a helyzetemmel kapcsolatban!?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a párommal kisbabát tervezünk. Két hónapja próbálkozunk, tudom kicsit indiszkrét vagyok, de szeretném minnél jobban részletezni a helyzetet :D

Minden nap szexelünk naponta többször is megszakítás nélkül. 28 naposak a ciklusaim 3 havonta előfordul, hogy késik pár napot.. 5-6 napos a menstruációm és az első 3 nap óránként kell kiszaladnom cserélni :D a 4. nap enyhül 5. barnázás 6.nap általában már elmúlik

Most viszont szeptember 30.án megjött, de nem a megszokott módon.. nem véreztem annyira 2.nap enyhült a vérzés 3.barnáztam csak 4. nap elmúlt.

Eltelt 11 nap és minden nap 37° a testhőm , akármennyit pihenek fáradt vagyok, szokatlanul szomjas és mindent megkívánok amire csak ránézek :D csináltam 2 tesztet és negatív lett mind a kettő :(

Ha terhes lennék elvileg a 3 hetes lennék.

Kérlek írjátok le nekem, hogy mi a véleményetek , mit tanácsoltok vagy , hogy nektek, hogy alakult a teherbeesés és a terhesség!

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2019. okt. 14. 17:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a kérdés fogalmazásáért siettem nagyon :)
2019. okt. 14. 17:34
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

Ugyanez volt nekem is,hidd el semmi jelentősége.2 hónap nagyon kevés idő.TÜRELEM.Én azt tudom javasolni szexeljetek tovább mikor jól esik és előbb utóbb összejon.Mást nem tehetsz.Illetve mi ittunk vitamint.Én sz inofolicot,csodákra képes.

26hkm.

2019. okt. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Attól nem fogsz hamarabb teherbe esni , mert naponta 5x szexszeltek. És mivel megjött, és két teszted is negativ, nem vagy terhes. 3 hetes terhesség sincs. Nem kell ennyire ragörcsölni, majd összejön.
2019. okt. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem hiszem hogy azért szexelnek hogy hamarabb teherbe essen.Ha jól esik nekik miért ne szexeljenek?Nem csak peteéréskor kell szexelni,mert az már régen rossz.
2019. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy terhes.
2019. okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudok segíteni, de 2 gyerekkel irigylem a szexuális aktivitásod :)

Ha jól esik egeszségektekre, nekünk is bejött a napi együttlét, ha minden ok és jó spermaszámotok meg minőség van akkor nem kell a csak 2-3 napi együttlét. Használjátok ki, majd jön a baba is. Amúgy a hőmérsékletvezetést alkalmazásban ajanlom, nem azért hogy csak ovulációkor legyetek együtt célzottan, hanem mert én abból láttam mindketszer amikor sikerült a baba.

2019. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Avval tényleg nem fogsz hamarabb teherbe esni, ha egy nap többször is ágyba bújtok. Mindennap is felesleges, ezzel inkább ronthattok. 2-3 naponta a normális. Persze, ha jól esik, akkor nyugodtan. Mivel volt menstruációd és 2 teszt is negatív lett, egyértelmű, hogy nem vagy terhes. Nem kell túl erőltetni a dolgot, és tényleg csak akkor szexeljetek, amikor mindkettőtöknek jó. Kétségbe esni sem kell, a 2 hónap gyakorlatilag még semmi. Eljön az ideje, ha itt lesz. :)
2019. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Akkor türelmesebb leszek:)

Haha es mellesleg megjegyzem, hogy azért szexelünk többször is mert jól esik :'D

Tényleg köszönöm! Csak azért merültek fel bennem ilyen kérdések ,mert a legtöbb ismerősöm nem tudom , hogy csinálta , de 1-2 hónap alatt teherbe esett.

Köszönöm tényleg!! Nem nagyon tudom ezt megbeszélni senkivel sem orvoshoz pedig nem akartam menni:)

2019. okt. 15. 00:07
 9/10 anonim ***** válasza:
8: úgy, hogy hazudtak.
2019. okt. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azert mert mas az elso honapban teherbeesik az nem torvenyszeru hogy mindenkivel igy tortenik. En is az elso eles honapba terhes maradtam, de van olyan ismerosom aki 2 ev utan esett teherbe. Ez valtozo es nagyon sokmindentol fugg.

Az meg hogy az egyik azt irja hogy hazudtak az ismeroseid, ez egy nagy baromsag! Igen is van olyan aki lazan, kulonosebb erofeszitesek nelkul egybol terhes marad.

2019. okt. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!