Lehet terhesseg?

Figyelt kérdés

sziasztok. az lenne a kerdesem hogy van e arra esely hogy terhes legyek? ovum kesobb volt mint kellett volna kb ciklusom 17-18-19. napjan a mensim 28.napra jott meg.

parommal ovu utan kb 2 napra voltunk egyutt nem vedekezunk de nem bennem ment el. ahogy irtam a mensim megjott normalisan de nem volt olyan szinu mint szokott inkabb barnasabb volt. de viszont a melleim mensi utan meg mindig meg vannak duzzadva a melleim ami ilyenkorra mindig elmulik. tudom hogy megjott a mensim es hogy butasag.. de megis masabbul erzem magam.. puffadt a hasam, hangulat ingadozasaim vannak.. egyszer melegem van egyszer meg megfagyok...a borom kivan pattogva(pattanas) ami mensi utan azonnal elmulik sot mensim 4. napjan mar mulik..de most nem...mensi utan vagyok 2 nappal es a fejem mint valami potyoslabda..szoval szerintetek van esely a babara vagy egyaltalan nincs?

aktus utan hanyadik napon kell tesztelni hogy biztos eredmenyt kapjak?


bocsanat ha buta kerdes de engem nem hagynak ezek a gondolatok..egyebkent honapok ota figyelem a testem es ez most nagyon furcsa nekem ebben a honapban..ilyen meg nem volt


koszonom a valaszaitokat elore is



2019. okt. 17. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes hiszen menstruáltál legyen az a vérzés akármilyen megjött és kész. Azért figyelsz kinden jelre mert a terhességre fókuszálsz. Máskor is van, csak nem arra figyelsz. Ha akarsz babát élvezzen beléd, ha nem akkor védekezzetek rendesen!
2019. okt. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%
Igen csekély az esélye, de azt a 300 Ft-ot megéri, hogy biztos legyél.
2019. okt. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!