Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzasgatlo mellett terhesseg?

Fogamzasgatlo mellett terhesseg?

Figyelt kérdés
4.honapja szedem a Jangeet, sosem marad ki egy szem sem, rendesen szedem. Ebben a honapban antibiotikumot sem szedtem, hasmenesem sem volt, tehat elvileg nem csokkent a hatas. Most viszont mar a tablettamentes 3.napon vagyok, es nincs semmi jele, hogy megjonne. Azt olvastam, hogy a gyogytesk is csokkenthetik a hatadt, ketszer ittam harsfateat torokfajasra. Fogamzasgatlo mellettegyebkent megszakitassal vedekezunk, ovszert nem hasznalunk.
2019. okt. 16. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

A gyógytea nem csökkenti a hatást.

Az teljesen normális, ha csak a szünet 3-5. napján van megvonásos vérzés.


Terhes biztosan nem vagy.

Eddig hányadik napon jött a vérzés?

2019. okt. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3-4. napon jott meg, mult honapban 2.napon mert volt egy kis csuszas. (Az utolso szem utan kozvetlen hasmenesem volt es nem szivodott fel a tabletta)
2019. okt. 16. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy a gyógyteák nem csökkentik a hatást. Dehogynem. Orbáncfű pl. konkrétan kiüti.


A hársat nem tudom,de a helyedben nem aggódnék, ha valóban két módszert kombináltok.


De maga a betegség is okozhat kimaradást. Ha a köv. ciklus is kimarad, menj orvoshoz!

2019. okt. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utana is olvastam, de csak az orbancfurol irjak, hogy gyengiti a hatast, harsfarol semmi aggasztot nem olvastam.
2019. okt. 16. 13:52
 5/7 anonim ***** válasza:

4

Konkrétan nincs kutatva még rá teljesen, így azért, bár jó eséllyel nem befolyásolja, megteheti.

2019. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eppen ezert elovigyazatossagkepp par oraval a gyogyszer beszedese elott ittam a teat, hogy ne befolyasolja a felszivodast.
2019. okt. 16. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem már volt kétszer is (nem egymás után), hogy jangee mellett kimaradt a menstruációm. Ha nem jön meg és a következő hónapban sem, akkor menj el nogyogyaszhoz, addig meg csinalhatsz tesztet, hogy megnyugodj.
2019. okt. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!