Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozi ovu teszt lehet terhesség?

Pozi ovu teszt lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 1-2 nap van a nemvártig, ès nincs itthon terhességi tesztem, (faluban lakunk, holnap tudok venni), viszont van itthon egy rakat ovu tesztem, gondoltam ellövök egyet. Ès ezt mutatja, szerintetek ez jelenthet valamit? Olvastam több helyen hogy van akinél pozitív terhességnél, igazából azért is csináltam mert 2 napja fáj a mellem, pedig sose szokott, ebbe a hónapba nem is reménykedtem. Mert azt hittem nem volt ovum, de lehet h hamarabb volt mint a doki nézett. Képet próbálok csatolni, de nem engedi
2019. okt. 16. 11:13
 1/4 A kérdező kommentje:
2019. okt. 16. 11:15
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy-vagy.De akár az is lehet,hogy most van ovud.
2019. okt. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon babagyanús, erősebb a csík mint a kontroll! Nagyon drukkolok :)
2019. okt. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nem hagyott nyugodni, és elmentem vettem egy tesztet, ès ma sokadik pisiből ilyen lett 😊

[link]

2019. okt. 16. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!