Lehetséges ilyen?

Figyelt kérdés

Augusztusban volt utoljára intim dolog a párommal. Csakis ujjazás történt, eléggé vigyáztunk s minden. Abban a hónapban meg is jött a havim, minden rendben volt. Szeptemberben is megjött, igaz hamarabb(emiatt picit gyengébb is volt)de hát nekem sose volt rendes. Ebben a hónapban viszont már 1 hete késik. Szerintetek lehetséges így is, hogy terhes legyek? Illetve úgye még ténylegesen egyszer se feküdtünk le, csakis petting, nem tudom ha kijelenthetem, hogy meg szűz vagyok-e vagy sem, a neten itt mindenki minden érdekeset állít erről :/

Az utolsó havim után kicsit túlzásba vittem a dolgokat az étkezési zavarommal kapcs,volt olyan nap, hogy alig ettem valamit, anya szerint ez befolyásolja a havim hiányát. Semmi tünetet(terhességi)nem tapasztalok.

Természetesen veszek egy tesztet is majd, orvoshoz is ellátogatok csak azelőtt érdeklődnék itt is :))


Rendes és érvelő válaszokat kérek, kérlek ne ugorjatok rám és tépjetek szét :((



2019. okt. 17. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Betette?? Ténylegesen, vaginádba? Ha nem, akkor, nem lehetsz terhes.

Valószínű az éhezés, tönkreteszi a pajzsmirigyed, a hormonháztartás felborul, többek között a mensi elmarad, s legrosszabb esetben meddőséget is okozhat.

2019. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy sikerült a Szórakoztató készülékek - kategóriába kiírni a kérdést..
2019. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

21:22

A férfiassága nem járt meg benne, csak az ujjai.

2019. okt. 17. 21:30
 4/8 A kérdező kommentje:

21:26

Ohh :(( csak most látom...nem ide szerettem volna kitenni, elnézést

2019. okt. 17. 21:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem volt tényleges nemi aktus, akkor nem lehetsz terhes


(Maximum akkor, ha ráv€rte a kezére és utána AZONAL benyúlt, de erre nem sok esélyt "látok")

2019. okt. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1) terhes csakis attól lehetsz, ha (kb. friss) sperma kerül a hüvelyedbe. Mindegy, hogy az ujjról, péniszről vagy egyéb segédeszközről kerül. Ha beléd kerülhetett, akkor elméletben teherbe eshetsz, ha nem, akkor nem.

2) volt egy rendes menstruációd, ez persze nem zárja ki, hogy terhes legyél (abban az esetben, ha az előző pontban megállapított feltétel teljesül!), van, akinek egyszer vagy akár többször is van vérzése (akár rendesen, menstruációszerűen, egész terhesség alatt is) várandósság alatt, de eléggé lecsökkenti az esélyét.

3) A menzesz alapból is rengeteg dolog miatt késhet. "Csak úgy", betegség miatt, stressz miatt, utazás miatt, és igen, éhezés miatt is (főleg). Ha túlságosan sovány vagy (értsd: egészségtelenül, betegesen sovány), akkor eleve lehet rendszertelen a ciklusod.

Az előzőek után az utolsó dolog, amire gyanakodnék, a terhesség. Inkább egyél rendesen, figyelj az egészséges életmódra, és ha így sem rendszereződik a ciklusod, vizsgáltasd ki magad!

2019. okt. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :))

A keze tiszta volt, csak én értem a férfiasságához de ő nem is élvezett el szóval a spermás dolog ki van zárva, max előned de annak is iszonyatosan kicsi az esélye mivel ő magához nem ért.

2019. okt. 18. 13:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt most komolyan megkérdezted?

Sokan hónapokig évekig próbálkoznak rendes módon hogy teherbe essenek...

Te meg még konkrétan szűz vagy... azt írtad be se tette egyszer sem ...

Mondd csak, ujjazástól hogy lennél terhes?

2019. okt. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!