Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitol lehetnek terhesseghez...

Mitol lehetnek terhesseghez hasonlo tuneteim, ha negativ a teszt?

Figyelt kérdés

Mivel ez egy egyalkalmas dolog volt,mar korulbelul 8 hetes terhessegrol lenne szo. Fogamzasgatlot szedek,es ovszerrel is vedekeztunk melle,de megis nagyon felek,hogy terhes lettem,valoszinuleg amiatt is,hogy buntudatom van,nem az en asztalom ez az egyejszakas dolog.Azota mar 2x megjott a megvonasos verzesem,es egy tesztet is csinaltam 5 napja ,ami negativ lett,viszont nem reggeli elso vizeletbol.

A “tuneteim” annyit takarnak,hogy a mellem kicsit nott,illetve a hasam szokott szurkalni. Sajnos a negativ teszt utan sem tudtam teljesen megnyugodni,lehet ez az oka annak hogy meg mindig tapasztalok ilyeneket magamon? Azota is nagyon feszult vagyok es nincs egy nyugodt percem sem. Erdemes masik tesztet csinalni?


2019. okt. 19. 11:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem diagnosztizáltam. Válaszoltam a kérdésére, hogy a terhességen kívül mi okozhat még terhességhez hasonló tüneteket.
2019. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,csinaltam egy masik tesztet,az is negativ lett!
2019. okt. 21. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!