Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Xepil teszt vagy vetélés?

Xepil teszt vagy vetélés?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 2 napja délután teszteltem erős pozitívat xepil rápisilőssel, meg predictorral, mind a kettő pozitív lett, most este meg 2 xepilt csináltam mártogatóssal ès halvány lett nagyon, szerintetek ez miért lehet? Dokihoz csak jövő hét vége fele mennék...valakinek tapasztalat?
2019. okt. 18. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne tesztelgess. Főleg ne este. Teljesen felesleges.


Amíg nem vérzel, nincs baj. Ha vérzel, menj kórházba.

2019. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A martogatos X epil nagyon gyenge minőségű teszt. Ezért is tanácsos ugyanolyan tesztel nézni az erosodest , mint amivel elosszor nézted.
2019. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
X-epillel egy hét késés után mertem kontrollt tesztelni, de csakis reggeli vizeletből és mellé még egy facellet is megcsináltam gyorsan. Az akkor pozitív lett de várni kellett a csíkra és nem is sütötte ki a szemem, míg a facelle igen. Nem túl erős teszt, de mindig igazat mutatott eddig. Szerintem 2 nap múlva próbálkozz ugyanilyen körülmények közt ugyanezzel és akkor látod majd a különbséget.
2019. okt. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Édes istenem. Terhes vagy. Higgadj le. Aztán majd az orvos mondja a többit. A teszteket meg dobd ki! Ugyanis amíg nem vérzel, görcsölsz, stb.nem valószínű, hogy baj lenne.

De egy esti pisiből hangyafsznyit halványabb tesztből vetélés diagnosztizálni...

2019. okt. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, amíg nincs vérzés, görcs nincs gond sem. Pisilős, mártogatós tesztek nem alkalmasak a hvg szint mérésére, erősödésére. Ez saját tapasztalat, én is tesztelgettem feleslegesen. 8hetes terhességnél halványabbat teszteltem, mint 4 nap késés után (facelle teszt, reggeli vizelet volt mindkettő) baba köszöni jól van, nincs semmi gond, csak magamat paráztattam. :)
2019. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*Hcg, elirtam
2019. okt. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!