Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kutyák és terhesség?

Kutyák és terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy akinek van kutyája (cicája esetleg), megérezte-e, hogy valami zajlik odabent? :)

Milyen hamar jelezte nektek? Hamarabb, mint hogy ti tudtátok volna?


Nekem folyamat szaglássza a hasam, kifejezetten védelmezővé vált, illetve úgy néz rám néha mintha a Marsról jöttem volna :D


Nektek van sztoritok erről? :)


2019. okt. 24. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, igen, biztos az állatok megérzik, hogy valami megváltzott. Nyilván a hormonok, a bőröd illata (van, aki jobban izzad a hormonok változása miatt), a hangulatingadozások stb. Nekem cicám van, mentett cica volt, elég vad, távolságtartó, de amikor terhes lettem a kislányommal, nagyon megváltozott. Bújt, dorombolt és amikor megszületett a lányom, hihetetlennek hangzik, de vigyázott rá. Ha felsírt, már jött nyávogva, hogy baj van :) A család kedvence azóta is, pedig már nagyon öreg, mégis játékos maradt.
2019. okt. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Három working border collie-m van. Max akkor vennék észre, hogy valami más ha labdát szülnék :D :D Most 20 hetes vagyok és semmiben nem változtak meg. Ahogy a macskánk sem. El tudom képzelni, hogy egy társasági kutya más, de egy munkakutya, akinek a munka az élete az leszarja :D Én vadászkutyák között dolgoztam külföldön. A saját kölykeit leszarták ha meló volt.
2019. okt. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az addig durván játszó macskám elkezdett szépen játszani a kezemmel. Aztán,ahogy megszültem ugyanúgy durvult újra a kis mocsok. 😁 A legérdekesebb a lovunk volt. 😄 Welsh pónink hamarabb tudta,mint én,mert állandóan a hasamhoz rakta a fejét. Mindig, amikor mentem etetni,itatni, akkor minden egyes alkalommal hallgatózott. Simogatta a nagy fejével a hasamat és úgy tűnt, hogy jobban is vigyáz rám, mert nem volt olyan hirtelen. Sokkal engedelmesebb volt,ami engem meglepett,mert leginkább csak a férjemre hallgatott előtte. Miután megszületett a kislányunk megmutattuk neki és azóta is olyan türelmes és óvatos vele,mint, amikor a hasamban volt. Egyébként őt egy lovasiskolából hoztuk 2 éves korában,ahol gyerekekkel dolgozott. Sosem rugott,harapott meg senkit. Most a 4 éves lányom lovagol rajta persze felügyelet mellett.
2019. okt. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A lány kutyám még bújósabb lett, szeret a pocakomon pihenni. A kan kutyám viselkedése csak annyiban változott meg, hogy még finomabban játszik velem.
2019. okt. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A kutyám folyton jött finoman bökdösni a hasam teljes terhesség alatt. Most hogy megszületett őrzi a babakocsit ha kint alszik a kisgazdi, és amint csak megnyekken máris jelez hogy menjek.


Ezzel ellentétben a papagájomon azt vettem észre hogy meg van sértve. 14 éve voltunk már lakótársak, és hirtelen nem vette el semmit a kezemből, ha én adtam neki enni csak kiborította és veszekedett velem. És ez csak rosszabbodott ahogy nőtt a pocakom... Most hogy másik szobába költözött és nem én etettem megint egy boldog, csendes madárka :D

2019. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A macska miatt csináltam a tesztet, mert bújt a hasamhoz folyamatosan, meg dagasztott. A kutya meg őrzi, mióta kibújt.
2019. okt. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jaj de aranyos történetek! :)

Teljesen elérzékenyültem :D


Várom még ha van valakinek!

2019. okt. 24. 12:50
 8/10 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, voltunk egyik ismerősnél. A kan kutyus szaglászni akart ott.., meg a pocimat. Én meg megmutattam neki a pocim. Felhúztam a pólómat. Hátracsapta a két fülét, nem mert odajönni, ha ránéztem elfordult. Ha elfordultam, nézte a pocim :D

Aztán lehúztam a felsőt vissza a pocira és akkor újra odajott :D

2019. okt. 24. 13:06
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kuvaszom van, terhesség alatt nem vettem észre változást.

Viszont ahogy hazajöttünk a picivel megkomolyodott. Addig állandóan ugrált mellettem, bökdösött, nyalakodott, dörgölőzött. Ha nálam van a kicsi, azóta szép komótosan ballag mellettem, nagyon óvatos lett. Imádja a kicsit, ha hallja hogy gögicsél, nyöszörög, már csóválja neki a farkát. Meg szeretné jól összenyalogatni, ha hagynák.

Ha csak én megyek ki egyedül, akkor viszont ugyan úgy bolondozik, mint régen

2019. okt. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem sokkal többször rakják az ölembe a fejüket. :)


A kan kutyám az első pár hétben meg rám volt épülve. Ültem a nappaliban, ahova ők nem jöhetnek be, ő ült az ajtóban, és visított meg nyöszörgött utánam. Nagyon cuki volt. Azóta ezt szerencsére abba hagyta😅

2019. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!