Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti éreztetek valtozast a...

Ti éreztetek valtozast a melleitekben terhesseg elso szakaszaban, ill. ezek a terhesseg jelei szerintetek, terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A menstruacios ciklusom 28-34nap szokott lenni, most a 30dik napomon vagyok , eros ego fajdalmat erzek a melleimben, erzekenyek.

Regebb a mensi elott szokott nagyobb lenni a mellem kb.1-2hettel mar elkezd erzekenyebb lenni es kicsit megnõ.

Most nem nott meg de amolyan egeto erzest erzek az egyikben kulonosen. Ez lehet annak a jele hogy babat varok?

Sajnos nek rendszeres a mensim , van amikor 34nap utan jon meg.

A huvelyi valadek is kisse nagyobb , nem akarom bebeszelni magamnak, de kivancsi vagyok hogy

ti kb.mikor es mit ereztetek a melleitekben?


2019. okt. 22. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikor a mensim elmaradt. Szúrni kezdett, de nagyon, mintha kést döftek volna bele, előtte sose volt ilyen, hirtelen megduzzadt, egy hét alatt szemmel láthatóan nagyobb lett. A mellbimbóm érzékenyé vált.
2019. okt. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Viszont azt nem tudom hogy te az vagy-e. Hány napot késik?
2019. okt. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak 1napot kesett, de amint.irtam maskor is szokott kesno sanjos, sosem volt pontos. De ilyen erzest meg nem ereztem, ill.probalkoztunk ebben a ho.ban a babaval:)
2019. okt. 22. 10:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak a 2. trimeszterben. Égett csípett. De mindenkinél máshogyan és máskor jellemző erre nem lehet adni.
2019. okt. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt az első jel, amiből sejtettem, még a mensi elmaradása előtt. Feszült, érzékeny volt, ha hozzáértem, kissé fájt, de semmi nagyon erős. De ez önmagában nem jelent semmit. De szurkolok, hogy baba legyen, majd írd meg, mi volt! :)
2019. okt. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
par nap es megirom..addig johetnek valaszok..
2019. okt. 22. 10:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem semmi változás nem volt.Mindig fájtak mensi előtt, de terhesen ugyanúgy elmúlt a mellfájdalmam aznap mikor meg kellett volna jönnie ,mint mikor nem voltam terhes.
2019. okt. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, a melleimnek semmi köze nem volt a terhességhez, mondjuk egyébként sincs soha semmi "baja"
2019. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

3 halvány pozitív tesztem lett, pont a mellem miatt vettem rá magam, hogy nem várt előtt pár nappal teszteljek.

Fájnak és érzékenyek, minden érintésre.

2019. okt. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!