Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnantól számolják a mensi...

Honnantól számolják a mensi kezdetét HA?

Figyelt kérdés

Ha először csak 2 napig törléskor egy csepp majd két napig zéró semmi az ég világon majd 5.-dik nap kezd rendesen megjönni.

Melyik naptól számoljam szerintetek?

Kérdeztétek má az orvos ilyenekről ?



2019. okt. 25. 08:34
 1/5 A kérdező kommentje:

Ha onnan számolom ahol volt egy csepp akkor már késik a mensim . Ha nem akkor meg még csak két nap múlvára nem várom .

Így a sok negatív tesz még korai volt .

2019. okt. 25. 08:37
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor erős piros vérzés van. Legalábbis lombikos orvosom szerint.
2019. okt. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Akkor még van remény ☺️

Korán teszteltem 🤞🏻

Köszön a választ !

2019. okt. 25. 09:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha napokig vérezgetsz a rendes menstruáció előtt, és ez rendszeres, akkor utána kéne menni, mert az jele a sárgatest elégtelenségnek. Nem biztos hogy baj van, de az ilyenekre figyelni kell.
2019. okt. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pár hónapja nagyon egészséges dietaba kezdtem így az ilyenek teljesen elmúltak . Nagyon szépen jött meg minden hónapban 1-2 nap különbséggel . Ami nallam csoda volt .

Ilyen már nagyon regen nem volt . Sőt olyan hogy 2 napig ne is legyen majd legyen soha ...

De elrontottam a diétát és már egy ideje nem tartom be .

Ezek után újra vissza állok .

Majd minden rendben lesz újra .

De persze remelem most baba lesz a dologban 🙏🏻

És e miatt kell majd figyelnem hogy csak olyat egyek ami neki jó ❤️

Köszönöm a válaszokat !

2019. okt. 25. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!