Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez vetèlès vagy van remény?

Ez vetèlès vagy van remény?

Figyelt kérdés

Furán éreztem magam, ezért csináltam egy terhessègi tesztet (25-ös),ami halvány pozitív lett. 12-13.dpo-n, aztán elmentem wc-re és vért láttam. Elsírtam magam,hogy nem sikerült,de akkor volt csak enyhe vèrzès és utána elmúlt. Ma reggel újra ugyanolyan tesztet csináltam és erősödött a csík,de megint úgy jártam,mint tegnap. Enyhe vèrzès amíg a wc-n ültem.

Kórházba felesleges mennem,mert nem csinálnak semmit. A dokim azt mondta, akkor ad gyógyszert,ha már van szívhang,addig nem. Így most várakozok. Nagyon meg vagyok ijedve. Járt már így valaki és lett baba?


2019. okt. 26. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, voltak már igy mások. Volt akinél lett baba volt akinél nem.
2019. okt. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok gusztustalan lenni,de mindkét ilyen alkalomnál nagyon fájt a gyomrom és ment és közben jött a vér.
2019. okt. 26. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de a vérzés nem jelent túl jót.
2019. okt. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig igen is kell az orvosnak felírnia progi pótlást! Persze az csak akkor segít ha tényleg progeszteron hiány okozza a vérzést de ártani nem árt! Sztem menj be ügyeletre és kérj gyógyszert mert az pl jó jel h erősödik a teszt! Szurkolok!
2019. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazolt progihiányom van, és a doki azt mondta, hogy amint van egy pozitívnak mondható tesztem, menjek és azonnal ír kúpot. Ha valóban progihiány van, azt egy vérvételből meg tudják mondani, és szerintem nincs olyan, hogy a doki nem foglalkozik veled pozi teszt után (úgy, hogy vérzés lépett fel). Szerintem keress egy másik dokit, vagy menj be az ügyeletre.
2019. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!