Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mi van ilyenkor? Egy...

Most mi van ilyenkor? Egy pozitív teszt, három negatív, de még mindig nem menstruálok! Sosem szokott késni.

Figyelt kérdés

Csináltam egy délutáni alvás után egy pozitív tesztet, aztán következő nap reggel két negatívat, és az azutáni nap reggel is egy negatívat.

Viszont már 9. napja késik a menzesz.

Ha korai vetélés lenne, lennie kéne menstruációnak!


Mit gondoltok, csajok?



2015. júl. 19. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy menj orvoshoz, ha már több, mint egy hete késik. A vérvétel és az ultrahang majd megmondja, mi a helyzet. Azért kíváncsi lennék arra a pozitív tesztre, meg tudod mutatni fényképen? Gyanús, hogy nem volt pozitív.
2015. júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nézesd meg laborban. Verbol pontos az eredmény.
2015. júl. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1 valaszoloval ertek egyet.
2015. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehetett vetélés, nem feltétlenül jár vérzéssel. Nekem se volt semmi vérzés, majd csak következő hónapban. Az is lehet, hogy becsapott a teszt, bár at mondják, hogy az nagyon ritka, egyre többször hallok ilyet és velem is megesett. Persze, nem szépn erős csíkról van szó, csak halványról. Az is lehet hogy a másik három testz nem volt olyan érzékeny vagy a pisid nem volt koncentrált. Biztosat csak egy vérvétel és-vagy orvos tudna mondani.
2015. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen,én is az elsővel értek egyet.Mert itt napi szinten jönnek az "ugye ez halvány pozi?"kérdések.És tök egyértelműen nincs rajta semmi.Aztán egy másik hasonló csodára váró anyuka mindig lát rajta valamit.Az a biztos,ha dokihoz mégy,mivel késik,elképzelhető a terhesség.
2015. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

[link]


Köszi a válaszokat! Kedden megyek orvoshoz, remélem, meg van még a baba... <3 <3

2015. júl. 19. 11:57
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez pozinak tűnik...Időn belül lett ilyen? A többi teszt is Facelle volt??
2015. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Volt egy Facelle, meg két x-epil. Mindhárom negatív. Érdekes, hogy látom a tényeket, de a legutóbbi 3 álmomban pozitív tesztekről és azt, hogy nem fog megjönni. Talán túlságosan is be akarom magyarázni magamnak.

Kedden fogok írni, mi lett az eredmény...

2015. júl. 19. 12:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Az xepilről el tudnám képzelni, hogy negatív, mert az gyengébb mint a Facelle... De így nem tudom, a Facelle ki kéne mutassa...l meg ennyi késés után az zepil is igazából. Kiváncsi leszek mit mond a doki. Szorítok!
2015. júl. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2015. júl. 19. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!