Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiatal terhes nő vagyok, mit...

BigHero kérdése:

Fiatal terhes nő vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok. Eddig két babát vesztettem el és most is aggódom. Jobb oldalt szúró fájdalmat érzek ha wcn nyomok. Kissé megijedtem. Kérlek segítsete, mégis mi lehet ez? Ugyanis eddig nem tapasztaltam még ilyesmit. Köszönöm :)

2017. jún. 24. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normálisak a görcsök a terhesség elején, de ha nagyon félsz, menj orvoshoz. Amúgy is mostanában esedékes a terhesség megállapítása miatt. És szedj magnéziumot, attól nel görcsölsz majd :)
2017. jún. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Azt nem mondták, hogy mennyit várj két terhesség között? 10 hónap alatt ez három terhesség :(

2017. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Két vetélés még belefér, 3 után szoktak foglalkozni a dologgal. Ilyenkor általában még nincs meghatározva hogy mennyit kell várni.
2017. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A vetéléseim között sok idő telt el. Egy éve nem sikerült a baba és most ezért is remélem, hogy nincs semmi baj.
2017. jún. 25. 09:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogyan telt volna el sok idő, ha a tavaly júliusi volt az első terhességed, most meg a harmadik?
2017. jún. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Korai spontán vetélésnél nem kell kihagyni semennyi időt.


Kérdező, nekem szintén 6 hetesen olyan szinten fájt a bal petefészkem, hogy én már elkezdtem bőgni, hogy tuti méhen kívüli. Nekem is volt egy vetélés előtte, ezért én is paráztam. Aznap mentem dokihoz pont a terhesség megállapítása miatt. Mondtam neki, de UH-n semmit nem látszott, ráadásul nem is a bal petefészkemből szabadult ki a megtermékenyített petesejt, hanem a jobból. Aztán el is múlt, néha-néha szurkált, de már nem fájt.


Szerintem menj el a nődokihoz, amúgy is esedekés, főleg 2 vetélés után, de nem hiszem, hogy gond lenne.

2017. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!