Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9. napja késik, mikor merjek...

9. napja késik, mikor merjek tesztelni?

Figyelt kérdés
Jó pár napja egésznap émelygek,meg szurkál fájdogál a derekam,meg a bizonyos "megjön"érzés is sűrün van.Valaki aki esetleg úgyanígy van,és babát vár? :)

2019. okt. 26. 13:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Mar reg tesztelhettel volna! Majd ird meg az eredmenyt! Szorifok!!
2019. okt. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Akár most is. Ennyi késés után már szerintem a reggeli vizelet sem szükséges

Megy a drukk

2019. okt. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi,nektek!!!!Ma már semmi nincs nyitva,holnap dolgozok! Jövőhéten szerintem ráveszem magam (nem akarok csalódni) megírom mindenképp😄
2019. okt. 26. 13:51
 4/21 A kérdező kommentje:
1,5éve próbálkozunk (nem első gyerek) ...mindig na majd most...mindig negatív lett a teszt,igaz ennyit sose késett.meg a tünetek furi nekem :)
2019. okt. 26. 13:53
 5/21 anonim ***** válasza:
Most már bármikor! Hajrá pozitív :)
2019. okt. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Szorítsatok 😍😍😍😍
2019. okt. 26. 14:06
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

Nekem 10-es facelle teszt (2019-ben az kapható) nemvárt napján halványan mutatta, annyira halványan, hogy akartam látni, azért láttam. Két nap mulva ugyanazzal a fajtával erősebbet teszteltem :)

Mivel volt vetélésem szaladtam a dokihoz átbeszélni a továbbiakat, progeszteront írt a biztonság kedvéért. Utána nem teszteltem, mert úgyis a következő mérföldkő a szívhang megléte, ami hálistennek megvan. Szépen fejlődik a Kincsem <3

Remélem sikerül meglátnod a második csíkot a teszten!

2019. okt. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ketteske vagyok


Facelle tesztet ajánlom én is. Rossmann, 400ft a mártogatos, a kazettáson nekem mindig van második csík, inkább a papír csikot vedd.



Nekem mult hónapban volt kémiai terhesség, valószínű nem maradt meg a baba, 3 napos vérzésem volt.

Elötte a Facelle halvány, de egyértelmü lett. Várom a teszted 😊😊

2019. okt. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek ♡jelenkezni fogok♡
2019. okt. 26. 15:17
 10/21 anonim ***** válasza:
57%

9nap késésnél mikor tesztelj? Ez most komoly kérdés, egy gyerekkel a hátad mögött??

Nem a tesztre pisiléstől leszel terhes... Ha az vagy, akkor az vagy, ha meg nem vagy terhes, attól nem leszel terhesebb, hogy remegve vacogsz a tesztelésen, mert már mondjuk sokat estél pofára korábban!

2019. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!