Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek? Lehet baba?...

Reménykedhetek? Lehet baba? Merjek tesztelni?

Figyelt kérdés

Szept. 17.én kéne megjönnie de már most néha olyan érzés mintha a napokba jönne meg.(fáj,szúr alul a hasam,fáj a hátam.

) Lehet baba miatt vannak ezek a tünetek? Tesztet érdemes mostanság csinalnom? Sok helyen azt olvastam,hogy a nem várt napján csinaljunk tesztet. Előtte nem annyira jo...ez tényleg így van?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2017. szept. 1. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Most van ovulációd, ha szept. 17-ére várod... azt érzed. Olvasgass még a témában, azt javaslom.


[link]

2017. szept. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne merj mert kinyírnak majd a tirexek...


Azt csinalsz amit akarsz, tesztelsz, ha negativ akkor ujra vagy megjon. Mit kell ezen ennyit agyalni?


Amugy meg 17? Szept 17? Komoly? Akkor még ovu elott állsz ...

2017. szept. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem most van ovud. Tök feleslegs tesztet csünálni.
2017. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Valószínű igazatok van, bár eddig sose éreztem. Egy éve várandós lettem amikor a nagy könyv szerint nem lehetett volna. A ciklusaim pedig hosszúak szoktak lenni és nem mindig pontos. Ezért is gondolkoztam el rajta.

Köszönöm az eddigi normális válaszokat.


Kedves második te meg néha gondolkozz el kicsit mielőtt előveszed ezt a "jópofa" humorodat. Van amikor jobb ha inkább nem mondasz semmit, ha nem megy a kultúrált válaszadás.

2017. szept. 1. 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Hidd el nem rosszból írtam, de egy felnőtt nő tudja már eldonteni magatol , h tesztel vagy nem foleg ha már van gyereke/ volt várandós. :)
2017. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megfogalmazással volt a problémám. És eltudom dönteni,csak kivancsi voltam masok véleményére is.(normalis megfogalmazásban) Amúgy meg sajnos úgy alalultak anno a dolgok hogy nincs még gyermekem.
2017. szept. 1. 17:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi bunkót nem írtam. Csak hulye kerdesre hulye valasz tudod :)

De azert megy a drukkkk☺

2017. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!