Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Merjek tesztelni vagy inkább...

Merjek tesztelni vagy inkább még várjak?

Figyelt kérdés

12 napja voltunk együtt a párommal, 4 nap múlva nem kéne megjönnie.


Pár napja már nagyon érzékeny a mellem, feszül és megduzzadt. Bimbó körül lettek kis dudorok és nagyobb lett körülötte. Derekam az leakar szakadni. De ma egy picit görcsölök, viszont felment a hőm 37,1 re.


Mensi előtt sose szokott nekem a mellem fájni se derekam semmi ilyesmi, görcsölni csak előtte szoktam. Most nem tudom sikerült a baba vagy nem?


Tudom, ti nem tudjátok, de szerintetek érdemes reggel tesztelnem?


2014. júl. 18. 19:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ha nem kapsz idegösszeomlàst ha negativ,akkor igen :)
2014. júl. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ha akarsz, akkor nyugodtan tesztelj, csak ne szomorodj el, ha esetleg még negatív lesz. Én sem bírom soha kivárni a nemvárt napját. :-)
2014. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Már így is idegösszeomlást kapok :D Mert félek hogy megint nem sikerült, mert fura nekem hogy görcsölök :(
2014. júl. 18. 20:06
 4/25 A kérdező kommentje:
bal oldalt szurkál, lehet beágyazódás?
2014. júl. 18. 20:06
 5/25 anonim ***** válasza:
55%
Tesztelj. Ha negatív, visszajöhetsz, hogy megkérdezd, hogy normális e, hogy még negatív, vagy ha odaképzelsz egy csíkot, megkérdezheted, hogy mi is látjuk e.
2014. júl. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Oké :DDDDDDDDD
2014. júl. 18. 20:11
 7/25 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg a nemvárt napját.
2014. júl. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Én nem teszteltem soha azelőtt, hogy meg kellett volna, vagyis nem kellett volna megjönnie mikor babát terveztünk. Én biztosra mentem.

Tehát megvártam, míg nem jön meg. Sőt, megvártam a leghosszabb időt, amire megjött, az 30 nap volt (egyébként rövidebbek a ciklusaim az átlag 28 napnál) és a 31. napon teszteltem. És nem volt kétség, egyértelmű pozitív lett a teszt, 4 éves lesz a fiam.:)

Pedig mi is nagyon szerettük volna, mi is nagyon vártuk, így is több hónap kellett hozzá, hogy összejöjjön, de én tényleg biztosra mentem.

Szóval én a helyedben még nem tesztelnék.

Mert ha terhes vagy, akkor teljesen mindegy, hogy éppen ma tudod meg, vagy 4 nap múlva, a tény, az tény lesz. Ha meg nem vagy terhes, akkor meg így sem úgysem leszel az, ha korán is tesztelsz.

2014. júl. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Neked volt előtte valami jele?
2014. júl. 18. 20:33
 10/25 anonim ***** válasza:

5 nap keses utan teszteltem,pozitiv lett.

Menzesz szeru gorcseim voltak,azt hittem megjon.Nekem 28 napos ciklusaim vannak. Mindig pontosan jott meg,soha nem kesik. Mar egy nap keses utan, kezdtem remenykedni,hogy talan lesz valami. De vartam 5 nap kesest,mikor teszteltem.

Drukkolok neked.

A fiam mar 3 honapos :)

2014. júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!