Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha verzes, de a teszt pozitiv...

Jokedv kérdése:

Ha verzes, de a teszt pozitiv akkor Meg terhes vagyok vagy Meg nem urult ki a hcg?

Figyelt kérdés
2019. okt. 27. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Terhes vagy, és nem ürült ki a hcg.
2019. okt. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani. Lehet, hogy megmarad, lehet, hogy elmegy. Ha vetélés, utána is kimutatható valameddig a hcg, gondolom, attól is függően meddig, milyen idős volt a terhesség. De az is lehet, hogy vérzés mellett is megmarad (ha darabossá válik, azért nem valószínű). Ha szeretnéd a babát, annyit tehetsz, hogy most bemégy a kórházi ügyeletre, megnéznek UH-on és kapsz (ha az orvos jónak látja) progeszteron-pótlást (ami akkor segít, ha emiatt vérzel).
2019. okt. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam korhazba, azt mondta hulyeseg hogy Progesteront potolni Kell pedig orultem volna ha kapok valamit.
2019. okt. 27. 08:54
 4/5 A kérdező kommentje:
Vettek tolem vert es az eredmeny valami pozitiv volt... Mar nem tudom pontosan Mi volt, azt mondtak mivel pozitiv az eredmeny nem Kell semmit adjanak csak ha negativ. Semmi papirt nem kaptam
2019. okt. 27. 08:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért egy ambuláns lapot szoktak adni... Miért nem kéred el? Aj.. 🤦‍♀️


Most annyit tehetsz, hogy vársz és remenykedsz, hogy a vérzés abba marad, de hétfőn vagy ha tudsz menni az orvosod hoz, menj el, vele beszéld meg a többit. Ügyeletes amúgy is szeretnék elhajtani..

En is barnazassal voltam anno, azt mondta majd menjek el az sztk-s orvosomhoz, majd ő ad gyógyszert...

2019. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!