Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha magas a tesztoszteron...

Ha magas a tesztoszteron szint, mennyi esély van babára? Valaki lett már így babás?

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát igy nehezn fog sikerülni de a doki tök jo gyogyszereket tud rá adni ami rendbeteszi őkelmét
2008. nov. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én pco-s voltam, doki meg kúra helyrerakott mindent, a tesztoszteron szintem maradt picit magasan (nem 100x, mint régen volt, hanem 2-3x erteke a normalisnak), meg a sargatest hormonom is tobb egy picit, de ez utobbinak bevallom, még csak elonyet lattam, nincs barnazas, hamar sikerült teherbe esnem, stb.


szóval szerintem nem gond, ha magas a tesztoszteron szinted, ha nem szökik az egekbe, mert ugye a magas tesztoszteronszintnek is vannak fokozatai...

2008. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem kétszerese a normálisnak és most várom a második babámat. Hallottam róla, hogy ha nagyon magas, akkor elég nehéz teherbe esni.

2008. nov. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek is magas a tesztoszteronszintje, azt mondták neki, hogy nagyon nehezen fog teherbeesni. Ehhez képest mind2 babója elsőre sikerült! :) Szóval hajrá neked is, reméljük te is ilyen szerencsés leszel! :)
2008. nov. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!