Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas TSH szinttel semmi...

Magas TSH szinttel semmi esély a babára?

Figyelt kérdés
2,5 fölötti értékkel tutira semmi esélyem sincs vagy csak nehezebb? miért nehezebb? hogyan akadályozza meg a fogantatást?
2011. aug. 5. 11:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Van, akinek sikerül, van, akinek nem. Nálam 3-3,5 körül volt, bőven referenciaértéken belül, mégsem jött össze 3 évig. Miután szedtem rá enyhe dózisban gyógyszert, amit tényleg csak a teherbeesés optimalizálása érdekében kaptam, a saját magam utánajárásának köszönhetően magán endokrinológustól, fél év múlva összejött! Most vagyok 35 hetes. Járj utána alaposabban, hidd el, megéri...
2011. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Nekem 2.4 volt és sikerült.

Voltam még ATPO vizsgálaton az teljesen jó lett.

Egyébként nekem azt mondta az orvosom, hogy 2.5- ig jó az érték.

2011. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Mit jelent az ATPO vizsgálat?
2011. aug. 5. 11:55
 4/28 anonim ***** válasza:
Négy hónappal ezelőtt a Tsh-m 4,2 volt,kértem időpontot endrokrinológushoz, de mire odaértem már várandós is lettem:)) szóval van esélyed, hát azt nem tudom nehezebb -e így, nekem nem okozott gondot, előtte egy évig próbálkoztunk.
2011. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
jaj, de jó!! köszi, akkor nem keseredem el annyira :D
2011. aug. 5. 12:13
 6/28 anonim ***** válasza:
Szedsz gyógyszert a pajzsmirigyedre?Nekem már a teherbeesésem előtt jóval megvolt a pajzsmirigy problémám(csökkent pajzsmirigy működésem van).Gyógyszert szedtem már előtte is és a terhességem alatt is szednem kellet.Az értékeim már régóta jók.
2011. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

nem szedek. júniusban 2,04 volt, most meg 2,53 lett.

hétfőn megyek vissza a nőgyógyászhoz, hogy elemezhesse a vérvételem eredményeit. remélem. hogy ad rá valamit és nem mondja, hogy ez jó érték, ha nem is jó (mint ahogy többen is írták).

2011. aug. 5. 13:07
 8/28 anonim ***** válasza:
Ha szükség van gyógyszerre azt endokrinológus adja,nem nőgyógyász.Bár az értéked szerintem jó.
2011. aug. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Kedves Szilvi!

Jónak tartod a 2,53-as értéket?

nem szeretnék gyógyszereket szedni, ha nem muszáj.

azt olvastam, hogy jóval alacsonyabbnak kéne lennie. (bár az egyik kedves válaszolónak ilyen értékkel is sikerült a baba.)

2011. aug. 5. 13:40
 10/28 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem januárban 10,11 volt, áprilistól szedek rá Letroxot (50mg), most nézték júliusban, 3,07re lement, viszont most 75mg-t kaptam, hogy még lejjebb menjen a babatervezés miatt! Meglátjuk!
2011. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!