Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhen kívüli terhesség jele...

Méhen kívüli terhesség jele lehet elsők közt az hogy a terhességi teszten a csíik intenzítása napok múltával sem erősödik?

Figyelt kérdés
4 napja késik halvny pozítiv tesztjeim vannak, de nem erősödik a csík! Baj lehet nagyon?

2015. dec. 1. 12:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy jele lenne..menj el dokihoz hogy mit lat uh.on. Minden teszted ugyanaz a fajta?
2015. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg. Nem érdemes naponta tesztelni. Nekem sem erősödtek a tesztjeim és mégis minden rendben volt.
2015. dec. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
3 féle tesztet hasztáltam, one step, meg xepilt meg vettem egy clearblue digitális tesztet is, azon szombaton + jelnt meg és az hogy a fogamzás óta eltelt idő 1-2 hét. De akkor a sima tesztek miért nem erősödnek? A melleim sem fájnak, csak hányingerem van reggelente ( de lehet hogy már ez az idegtől van). Volt féléve egy 21 hetes spontán vetélésem azért félek ennyire, nem akarok egy újabb műtétet. Leghamarabb szombatra kaptam időpontot az orvoshoz :(
2015. dec. 1. 12:56
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem se fajt soha a mellem. 34 hetes vagyok most se faj es picike is maradt. Szerintem probalj megnyugodni szombatig. Nekem uh val sem talaltak meg egy honapig. Szetvetett az ideg hogy mehen kivuli..
2015. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem méhenkívülinél nem erősödtek a tesztek, vagyis alig, a hcg is alacsony volt (sőt, az első vérvizsgálat eredménye még magasabb is lett, mint a rendes terhességnél szokott lenni), de nekem társult hozzá a végbélfájdalom is, nem is hittem volna, hogy tényleg van ilyen. De szerintem ha szombaton nem lát semmit az orvos, akkor se keseredj el, még korai úgyis az ultrahang, nem mindig látnak ilyen pici terhességet.
2015. dec. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szombat hamar eljon addig ne is tesztelj mar szerintem :) Foglald el magad hogy gyorsan menjen az ido ;) Drukk ezerrel
2015. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csinaltam most egy abriel tesztet ami meg negativ lett, ilyenkor mi van? Reggel st xepil nagxon halvanyan pozitiv volt most meg negativ egy masik:(en ezt màr nem értem.
2015. dec. 1. 18:50
 8/14 anonim ***** válasza:
Tesztelj reggel is egyet. A gabriel jo teszt. Ne idegeskedj bar tudom konnyu mondani...
2015. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs több tesztem. Hogyha kémiai terhességem volt akkor ez megint nagyon felboritja a szervezetem es nem lesz peteérésem?;(
2015. dec. 1. 19:49
 10/14 anonim ***** válasza:
De ha nem jött meg a havid akkor szerintem van esely. Szombaton meglatod mit mond az orvos. Drukkolok
2015. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!