Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esély a terhességre?

Mekkora az esély a terhességre?

Figyelt kérdés

Gumival védekeztünk, de még akkor kiszakadt egyszer, amikor még megvolt az első mensi, ezért úgy gondoltam, nagyon csekély az esély a terhességre, nem mentem 72 orasert. A ciklusaim 29-33 naposak szoktak lenni, most a 36. napon sem jött meg. Mindig szoktak lenni pms tünetek, ami a 3-4. hét között kezdődik, a mensi pedig a 4-5. hét között szokott megjönni. Most mintha kitolodott volna, a pms a 4-5. héten kezdődött, és hát most is tart, de nem jött meg. Reménykedem, hogy megjon és őszintén kezdem azt érezni, ha nem szabadott volna hallgatnom a paromra, hogy nem lehetek terhes (mert ugye elvileg bármikor lehetséges a teherbe esés).

A rosszindulatú kommenteket kérem mellőzzük. Tisztában vagyok a biológiával és a következmenyekkel is.

Köszönöm.


2019. okt. 29. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Esetleg tesztet nem próbáltál? Megmondaná a tutit.


Szép napot!

2019. okt. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Illetve még egy kérdés. Ha nem reggeli vizeletbol csinálok tesztet, akkor is mutatja a teszt már az eredményt a 36. napon?
2019. okt. 29. 12:58
 3/9 A kérdező kommentje:
Eddig nem próbáltam, kicsit halogatam, hátha megjon. Ma gondolkodtam el, hogy kéne teszt.
2019. okt. 29. 12:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Vegezz el egy tesztet, szurkolunk!
2019. okt. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 napos késésnél kimutatta egy gyengébb teszt este :)
2019. okt. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ideje végre írni a gumigyártóknak, hogy figyeljenek jobban a minőségre. A gyakorin minden nap van kiszakadt gumis pár...
2019. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha teszteltél jelentkezz! :)
2019. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Negatív lett. :)


A 36. napon azért már mutatna a pozit, ha az lenne, nem?

2019. okt. 29. 23:05
 9/9 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, 40. napra jött meg vegulis szombat hajnalban. Ilyen meg nem volt velem
2019. nov. 4. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!