Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esely van a terhessegre...

Mennyi esely van a terhessegre negativ teszttel?

Figyelt kérdés
A ciklusom 32 napos, a 14. Napon egyutt voltunk a párommal. Most a mensim előtt 3 nappal vagyok, csináltam egy tesztet és negatív lett:( akkor gondolom már esélytelen, ugye?
2019. okt. 18. 17:32
 1/5 A kérdező kommentje:
A tesztet delutan csinaltam, es ugy, hogy elmentem pisilni, majd ra 5percre megint, es abba a vizeletbe tettem a tesztet. Nagyon szeretnem, hogy osszejonnon :(
2019. okt. 18. 17:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Még akármi lehet. 2 vizeletből 3 nappal előtte (gondolom) 25s teszttel...akármi lehet.
2019. okt. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
3 nappal menstruáció előtt délután kb az lenne a meglepő, ha pozitív lenne.
2019. okt. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet megvárni a menzesz elmaradását? Teljesen felesleges előtte tesztelni, nem mutatja még ki. Főleg ilyen ciklussal.
2019. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod, hogy korán teszteltél. Ezért nem érdemes menstruáció előtt tesztelni, mert ha még pozitív is lesz, nem biztos, hogy meg is marad. Számtalan olyan eset van, amikor pár nap késéssel (pozi teszt után) megjön. Kár ezen rágódni.
2019. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!