Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikkal kapcsolatos kérdés....

Lombikkal kapcsolatos kérdés. Kinek hogy volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A férjemmel most készülünk lombikra, és érdekelne egy pár dolog. Ki hol csináltatta? Kinek hányadik sikerült? Mennyi telt el az első konzultáció és az első beültetés között? Hány napos embriókat kaptatok vissza, és mennyit? Meg úgy generálisan is érdekel, hogy kinek melyik rész volt rossz/kellemetlen/fájdalmas? Nagyra értékelném a friss élménybeszámolókat. Köszönöm! 😊

2019. okt. 29. 21:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönjük! 😚 Igazából egyetlen helyen olvastam, hogy konzultációra lehet menni, az Pécsett volt, sajnos mi nem oda járunk. Viszont közben olvastam, hogy a Róbert Magánkórházban tesztelnek valami új spermaleválasztási eljárást, így lehet, hogy ha vége a krízisnek, akkor átmegyünk oda. Kicsit nekem a debreceni legutóbb olyan volt, mint a gyerekgyár, az első kedvesség után most kicsit gyorsan leráztak, és nem éreztem úgy, hogy eleget foglalkozott volna velünk a doki, a leleteinket sem nézte át rendesen... Hát nem tudom, az első konzultációhoz képest most csalódás volt.
2020. márc. 22. 10:51
 12/20 anonim ***** válasza:

A Kaáliba jártok Debrecenben? Mi Szegedre jártunk, ott végig nagyon kedvesek voltak és sikerült is az első beültetés, csak sajnos a babát elvesztettük, biokémiai terhesség volt. Ez volt augusztusban. Januárban kezdtük volna a másodikat, de közben októberben spontán teherbe estem, 26 hetes vagyok. Ezt csak azért meséltem el, mert bár nem tudom, mi az oka annak, hogy a lombikra kényszerültetek, de ez a járvány miatt kialakult időszak több esélyt ad az összebújásra, hátha! 🤷‍♀️🙂

Egyébként határozott, vagy határozatlan időre zártak be ezek az intézetek?

2020. ápr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Debrecenbe járunk, de nem abba a részbe, ami a Kaálié, hanem abba, ami az egyetemé. Egyelőre annyit tudok, hogy most szünetelnek, majd április 11 után (ha feloldódnak a korlátozások, ha nem, akkor később) felhívom őket, hátha tudnak már pontosabb infót.


A lombik azért szükséges válunk, mert a férjemnek sajnos nagyon rossz a spermaképe, így szinte lehetetlen természetes úton a terhesség. Minden kivizsgálás megvolt már, amit el lehet képzelni, sehol nem volt olyan elváltozás, ami ilyen szintű lomlást kellene, hogy okozzon. Sajnos abba a kevés százalékba esünk, akiknél valószínűleg sosem fog kiderülni, hogy mi okozza a meddőséget.

2020. ápr. 5. 16:59
 14/20 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, ez a legrosszabb.. Mikor anno már a kivizsgálások mentek az itthoni nőgyőgyászommal, már csak a petevezeték átfúvás volt hátra, és szinte imádkoztam, hogy most már derüljön ki valami, tudjam meg, mi a baj, mert úgy célzottan tudunk tovább haladni és orvosolni a problémát. Hiszen addig minden eredményünk tökéletes volt. Hát ki is derült..

Szóval tudom, miről beszélsz. Nagyon nehéz ez az egész, és olyan lassan is halad minden.

Kívánom, hogy minél hamarabb tudjátok menni és minél hamarabb a kezedben tarthasd a kisbabátokat! 🥰

Írj majd a fejleményekről, akár itt, akár privátban! 😘

2020. ápr. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy! 😚
2020. ápr. 7. 09:39
 16/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Az új helyzet: átmentünk a Róbert Károly Magánkórhazba, és ég és föld a debreceni ARC-hoz képest. Kiderült, hogy nekem elég durva IR-em van, és a férjemet is kezelni kell PM alulműködés miatt. Sokkal alaposabban megvizsgált az új dokink, és kert még több alapvizsgálatot is, pl hycosym is volt. Örülök neki, hogy sokkal alaposabb, persze a hycosy közben nem repestem a boldogságtól, de ez van, az a lényeg, hogy minden okés.
2020. júl. 29. 09:38
 17/20 anonim ***** válasza:
Szia én vagyok az 1es válaszoló tavaj augusztusi lombikos, örülök hogy itt jó kezekben vagytok nagyon drukkolok nektek, mi is ujra mentünk lombikra január elején és most leszek kedden iker manókkal a 30.hetben🙏🙏🥰🥰remélem hamatosan tőled is hasonlóan jó hireket hallunk💓🙏
2020. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Juj, de jó ezt olvasni! Nagyon drukkolok nektek, hogy minden okés legyen a maradék időben! :)
2020. júl. 30. 20:53
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Köszi szépen kedves tőled 🥰🥰 majd irj mizujs veletek megy a drukk🙏🥰
2020. júl. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

De jó, gratulálok a babákhoz, jó egészséget és csodálatos találkozást kívánok nektek 😍❤️


Kedves kérdező! Itt már egyenes az út, végre tudni, hogy mi a baj, már csak ki kell javítani "hibákat". 😊 Erre gondoltam legutóbb, hogy az már nyugtató, ha tudjuk, hol a bibi. Az ismeretlen eredetű meddőségnél, szerintem, nincs rosszabb a világon, hogy nem tudod, mit kellene kezelni!

Kitartást kívánok mindenkinek és várom a fejleményeket. 😍

Közben az én babám ma már 4 hetes, itt szundizik a karjaimban ❤️😍

Puszi mindenkinek! 😘

2020. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!