Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki november 4-re...

Van olyan, aki november 4-re nem várja?

Figyelt kérdés
Bármi tünetet észleltek esetleg?
2019. okt. 30. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én 8ára nem várom elméletileg. Jelenleg nem érzek még semmit
2019. nov. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is akkora nem várom.

Mint ha a mellbimbóim nagyobbak lennének, másnak látom. És 1-2 hete kicsit a mestruációs görcsöléshez hasonló fájdalmam volt ami 1-2 napig tartott. Más tünetem nincs, bizakodó vagyok. 😊

2019. nov. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt pár napja, mensi szerű gorcsok ami 2 napig tartott
2019. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia én igaz nov 11 re nem várom nekem csak egyhe alhasi fájdalom ami el is mulik meg hasam alja szurkál sokat :) drukkolok neked :) szép napot
2019. nov. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én sajnos nem érzek semmit. Múlt hónapban voltak tünetek,6 nap késés,aztán mégis megjött. Most már nem reménykedek benne. Csináltam kíváncsiságból egy predictort,de negatív lett sajnos.

2019. nov. 1. 19:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező :)! Szerintem várd meg a nem várt napját vagy hogy késen utána tesztelj tudom nem egyszerü ki birni de én már tanultam ebből sok tesztett előttem nem várt előtt feleslegesen mindig megjőtt mostnár csak ha késik addig nem tesztelek mert rosszabb ha utána megjőn bizok benne hogy ne jöjjön meg neked szurkolok szívből csak a saját tapasztalazom osztom meg sok sikert :)
2019. nov. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! Nem tesztelek többet,csak ha késik. Múlt hónapról maradt otthon 1 teszt,azt ellőttem,de nem veszek most többet. Az előző hónap nagy csalódás volt,most azt nem szeretném. :)
2019. nov. 2. 10:29
 8/12 anonim ***** válasza:

Én 6-10 közé nem várom.

26-30 naposak a ciklusok. Semmit nem érzek. Még a szokásos mensi előtti tüneteket sem.

2019. nov. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4-6 Között nem várom. Eddig semmi tünet, pms-sem. 7-én tesztelek. 26-án egész nap fást a fejem, este hánytam is. Kezdek izgulni, mert nem különösebben terveztük.
2019. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem ma kelett volna megjönnie de még semmi jele. Az el mült 2-3 napban volt h kegyetlenül fájt a mellem tiszta duzzadt és eres volt. Most enyhült egy kicsit még érintésre fáj de a hasam alja néha szurkál ha ép úgy mozdulok. Ha reggel tesztelnék 25 ös tesztel kimutatná ha lenne baba?
2019. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!