Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jókor voltunk együtt?

Jókor voltunk együtt?

Figyelt kérdés
Tegnap is és ma is pozitív volt az LH tesztem. Minden hónapban így van, a ciklus 10. és 11. napján pozitív az LH teszt, aztán másnap már negatív. Gondolom akkor 12. az ovu napja. Ez az 5. hónap, hogy nem szedem a fogamzásgátlót. Ovu körül is együtt vagyunk, mikor hogy jön ki. Pl. tegnap együtt voltunk, szerintem holnap lesz ovu, de ma meg holnap nem tudunk együtt lenni. Máskor is volt így, hogy nem közvetlenül ovu előtt voltunk együtt. Ez a baj? Ezért nem jön össze? A hormonjaim jók, a menszeszen 26 napra jön meg.

2019. okt. 31. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Édes istenem, már megbuggyantál, pedig még csak 5 hónap telt el. Ki a....tartja így számon, hogy mikor volt action mikor nem, mikor nem lehet...

Lazíts már! Időre kell gyereket szülni?

2019. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon rágörcsölsz. 5 hónap még semmi. Ha ennyire csak a gyerek jár a fejedben, nem fogod élvezni a szexet és még a baba se fog összejönni. Nem így kell hozzáállni hogy "Na Feri, gyere most van ovum" hanem úgy ahogy korábban, csak élvezzétek az együttléteket, szerezzetek egymásnak örömet. Ha lazítasz kicsit talán könnyebben összejön.
2019. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az időzítés okes! Mersz esetleg hőt is? Mert nem biztos, hogy van ovud, az LH csucs sajnos nem jelenti azt, hogy meg is reped a tuszo. Nekem pl fogamzásgátló után 3 hónapig megjött a menstruaciom időben, de ovum nem volt. Verzesed mértéke normalis?
2019. nov. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!