Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kik azok, akiknek "elsőre"...

Kik azok, akiknek "elsőre" összejött a baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mi még csak most kezdtünk "próbálkozni", izgalmas időszak ez. Kíváncsi lennék a Ti történetetekre, kik azok, akiknek az első próbálkozós hónapban összejött? Milyen tüneteket éreztetek először? Milyen érzés volt, mikor megtudtátok, hogy ilyen hamar sikerült? Szeretnék olvasni boldog beszámolókat. Köszi! 😊

2019. nov. 2. 20:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Mindkét lányom az első védekezés nélküli hónapban sikerült, 29 majd 30 évesen. Nagyon boldogok voltunk a párommal, főleg mert azt hittem nekem nem lehet könnyen babám (sajnos erős férfias arcszőrzetem van ami ugye pcos egyik velejárója, de nem voltak se cisztáim, se kimaradó menzeszem, se a többi tünet ezen kívül). Legelőször a szaglásom lett erősebb, fokozatosan lettem rosszabbul, folyton álmos voltam, a melleim fájtak napokig, ezek voltak az első tünetek.
2019. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%

A legelső alkalommal, egyetlen (szándékos) védekezés nélküli csodaszép szeretkezésből született a kisfiam. Sose fogom elfelejteni, hihetetlen gyönyörű éjszaka volt. :)


A mai napig meg vagyok győződve róla, hogy azt is éreztem amikor beágyazódott, épp egy cikket olvastam és hirtelen ködös lett a fejem, aztán kitisztult és onnantól kezdve a terhesség végéig egy nagyon furcsa érzés uralkodott el rajtam, mintha valami filteren keresztül látnám a vilagot. Napra is stimmelt kb, hogy mikor kezdődött ez az érzés.

2019. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Ja és prédikátor really tesztet csinaltam mensi előtt 2 nappal, hajnalban pisiléskor. Amikor megjelent a halvány vonal gatya nélkül rohantam be a páromhoz, reszkettem mint a nyárfalevél, ölelt a sötétben és nagyon boldogok voltunk. :)
2019. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
*predictor early 😂😂
2019. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Amikor elhatároztuk, hogy most már jöhet a baba, elraktuk az óvszert, sikerült is. Persze végig stresszeltem az első hónapot, és már a kimaradt menzesz előtt két tesztet is ellőttem, tisztára be voltam sózva :D de a halvány pozitívból erősebb lett és kimaradt a menzeszem. Mindig azt hittem, mivel túlsúlyos vagyok és erős, fájdalmas menzeszeim voltak, nehezen fog összejönni. Aztán mégsem. Most 36 hetes vagyok, pár hét és szülök. Nektek is össze fog jönni, drukkolok!:)
2019. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Nekünk egyetlen vedekezes nélküli alkalombol fogant a babank 😊 Tünetem nem igazan volt, inkabb olyan erzes volt hogy megfog jonni (de közbe ereztem hogy tuti nem)😄 Furcsa csak annyi volt hogy napközbe tobbszor is beleszurt a huvelyembe eleg éles fajdalom volt. 1 hetes keses utan mutatott halvany pozitivat a teszt, szamitottam ra, de nagyon megijedtem.

Azota mar 20 hetes vagyok es még mostis nehéz elhinni, hogy egyetlen alkalom.. Sose gondoltam volna, de igy volt jó :)

2019. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Egyetlen végekezés nélküli alkalomból fogant a lányom.
2019. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Egy véletlen alkalomból az első, 7 hónapos próbálkozással a második :).
2019. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Jelen! És még csak nem is próbálkoztunk, csak aznap vadultunk kicsit... hát ez lett belőle.. 🙂
2019. nov. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

Az első úgy sikerült, hogy hülyék voltunk és 1x nem védekeztünk, vettem be esemény utánit is úgyhogy mikor már gyanús volt hogy rég menstruáltam nem voltunk túl boldogok...

A 2. baba igen részletesen megtervezett volt, vele a pozitív teszt előtt 3x nem védekeztünk abban a hónapban.

Egyikkel sem volt semmi tünetem.

A második gyereknél sem volt hú de nagy örömködés, nyugtáztuk hogy sikerült és ennyi

2019. nov. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!